• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Wybierasz się w sobotę na Stadion Śląski na Memoriał (..)

Wybierasz się w sobotę na Stadion Śląski na Memoriał Kamili Skolimowskiej? Łatwo możesz wesprzeć bytomski klub

5 Sierpnia 2022

W sobotę, 6 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się lekkoatletyczny Memoriał Kamili Skolimowskiej, jedyny polski mityng prestiżowej Diamentowej Ligi. Wchodząc na imprezę możesz wesprzeć klub piłki wodnej WTS Polonia Bytom.

Sobotnia impreza będzie stać na bardzo wysokim poziomie, bo w Chorzowie wystartuje blisko pięćdziesięciu medalistów ostatnich mistrzostw świata, w tym polskie gwiazdy lekkoatletyki - Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki (rzut młotem), Ewa Swoboda (sprint), czy Maria Andrejczyk (rzut oszczepem). Po raz pierwszy w historii zawody w Polsce będą rozgrywane w ramach Diamentowej Ligi, cyklu najbardziej prestiżowych mityngów lekkoatletycznych na świecie. Wstęp na Memoriał jest darmowy.

Pomóż zdobyć 5 tysięcy zł

Klub piłki wodnej WTS Polonia Bytom zgłosił się do akcji „Kibicujemy wspólnie na Stadionie Śląskim”. Jeśli w sobotę, 6 sierpnia, między godziną 13:30 a 16 grupa minimum 300 osób wejdzie na Memoriał przez bramę numer 1A (przy Polach Marsowych) Stadionu Śląskiego i powie hasło „WTS Polonia Bytom”, klub otrzyma 5 tys. zł na zakup sprzętu sportowego.

 

b

Kąpielówki mocy

Dodatkowo klub przekaże dla pięciu osób, które zbiorą najliczniejszą grupę, kąpielówki WTS Polonii Bytom, nazywane przez bytomskich waterpolistów żartobliwie kąpielówkami mocy. Wystarczy w sobotę po wejściu na Stadion Śląski zrobić selfiaka ze swoją ekipą i wrzucić zdjęcie w komentarzu pod postem opublikowanym 6 sierpnia na fanpage'u https://www.facebook.com/waterpolo.bytom.

Podobne wiadomości:

do góry