Strona główna/Aktualności/Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom z brązowymi medalami (..)

Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom z brązowymi medalami mistrzostw Polski

3 Czerwca 2026

Zakończyły się mistrzostwa Polski seniorów w waterpolo. Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom zajęli trzecie miejsce w tabeli. Medal został wywalczony przez młodą, ambitną i perspektywiczną drużynę, a Mateusz Bomba z 54 bramkami był jednym z najlepszych strzelców rozgrywek.

W ostatnim meczu ligowym Polonia przegrała w Warszawie 11:13. Rywal AZS Uniwersytet Warszawski wywalczył mistrzostwo Polski. Drugie miejsce zajęła drużyna Alfa Gorzów Wielkopolski. Co ważne podkreślenia, bytomski zespół niemal w całości składa się z wychowanków klubu. Dla wielu zawodników Polonii to dopiero początek seniorskiego grania, a już pokazują charakter, jakość i ogromny potencjał na przyszłość.

WTS Polonia Bytom z brązowym medalem Mistrzostw Polski

Podobne wiadomości:

do góry