Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom z brązowymi medalami mistrzostw Polski
3 Czerwca 2026Zakończyły się mistrzostwa Polski seniorów w waterpolo. Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom zajęli trzecie miejsce w tabeli. Medal został wywalczony przez młodą, ambitną i perspektywiczną drużynę, a Mateusz Bomba z 54 bramkami był jednym z najlepszych strzelców rozgrywek.
W ostatnim meczu ligowym Polonia przegrała w Warszawie 11:13. Rywal AZS Uniwersytet Warszawski wywalczył mistrzostwo Polski. Drugie miejsce zajęła drużyna Alfa Gorzów Wielkopolski. Co ważne podkreślenia, bytomski zespół niemal w całości składa się z wychowanków klubu. Dla wielu zawodników Polonii to dopiero początek seniorskiego grania, a już pokazują charakter, jakość i ogromny potencjał na przyszłość.

Podobne wiadomości:
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom Mistrzami Polski U17 2026-05-11
- Złoci piłkarze wodni z Bytomia. Prezydent pogratulował naszym waterpolistom 2025-08-05
- Złoci piłkarze wodni z Bytomia. Wielki sukces podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2025-07-01
- Ferie z Rekinkami 2025-03-03
- Amatorska Liga Waterpolo. Pasjonaci piłki wodnej grali o awans 2024-12-01
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom brązowymi medalistami Pucharu Polski 2024-02-12
- Piłkarze wodni powalczą o Puchar prezydenta Bytomia w turnieju z okazji Narodowego Święta Niepodległości 2023-11-09
- Zmarł Paweł Lis. Z drużyną WTS Polonia Bytom sięgnął po złoty medal mistrzostw Polski 2023-08-07
- Piłkarze wodni z Bytomia wicemistrzami Polski młodzików 2023-06-27
- Otylia Jędrzejczak odwiedziła Bytom 2023-06-16