• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 11642.

kanał
RSS
Bytom dofinansuje leczenie niepłodności metodą
Bytom dofinansuje leczenie niepłodności metodą in vitro

Bytom dofinansuje leczenie niepłodności metodą in vitro 27/11/2023

Bytomscy radni przyjęli w poniedziałek, 27 listopada program polityki zdrowotnej, który wprowadza dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą in vitro. Za przyjęciem programu głosowało 15 radnych, przeciwko było 8, a jeden wstrzymał się od głosu. Kolejnym krokiem będzie ogłoszenie otwartego konkursu, w ramach którego miasto wyłoni realizatora programu.

Górnicza orkiestra obudziła bytomian. Dzisiaj ob
Górnicza orkiestra obudziła bytomian. Dzisiaj obchodzimy Barbórkę

Górnicza orkiestra obudziła bytomian. Dzisiaj obchodzimy Barbórkę 4/12/2023

Dzisiaj 4 grudnia, a więc obchodzimy Barbórkę, czyli tradycyjne święto górnicze. Z tej okazji muzycy Górniczej Orkiestry Dętej „Bytom” pod batutą kapelmistrza Dariusza Kasperka obudzili dzisiaj rano mieszkańców Śródmieścia, grając pieśni górnicze, przypominające o obchodzonej 4 grudnia w całej Polsce Barbórce.

Rywalizacja, trening z mistrzami i dobra zabawa
Rywalizacja, trening z mistrzami i dobra zabawa

Rywalizacja, trening z mistrzami i dobra zabawa 4/12/2023

Trening z mistrzami dżudo, tory przeszkód, przeciąganie liny oraz zawody sprawnościowe. Za nami kolejna w tym roku impreza dżudo - Ziutek Funny Judo Cup - zorganizowana w hali GKS Czarnych Bytom przy ul. Łużyckiej, w której wzięli udział młodzi adepci dżudo.

Przejazd pod wiaduktem nad ul. Dąbrowa Miejska ot
Przejazd pod wiaduktem nad ul. Dąbrowa Miejska otwarty dla pojazdów

Przejazd pod wiaduktem nad ul. Dąbrowa Miejska otwarty dla pojazdów 4/12/2023

Jak informuje firma PORR SA, realizująca na zlecenie PKP PLK SA przebudowę wiaduktu nad ul. Dąbrowa Miejska, przejazd pod wiaduktem został dzisiaj po godz. 10.00 otwarty dla pojazdów. Przejazd był zamknięty od piątku, 1 grudnia ze względu na konieczność wykonania naprawy uszkodzonych płyt betonowych w jezdni.

Ogłoszenie Wydziału Architektury

Ogłoszenie Wydziału Architektury 4/12/2023

Budowa osiedlowej sieci ciepłowniczej wraz z przyłączami w ramach zadania pn.: „Przebudowa zewnętrznej instalacji odbiorczej wraz z zabudową indywidualnych węzłów cieplnych dla potrzeb odbiorców z GWC - 9 Pomorska 2B w Bytomiu

pl. Wolskiego 3/14

pl. Wolskiego 3/14 4/12/2023

Prezydent Bytomia ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu niemieszkalnego z ułamkową niewydzieloną częścią działki gruntu, położonego w Bytomiu przy pl. Michała Wolskiego 3/14

ul. Kościelna 3/5

ul. Kościelna 3/5 4/12/2023

Prezydent Bytomia ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu niemieszkalnego z ułamkową niewydzieloną częścią działki gruntu, położonego w Bytomiu przy ul. Kościelnej 3/5

Trwa Bytomski Jarmark Świąteczny. Dzisiaj zapras
Trwa Bytomski Jarmark Świąteczny. Dzisiaj zapraszamy do zagrody św. Mikołaja z reniferami!

Trwa Bytomski Jarmark Świąteczny. Dzisiaj zapraszamy do zagrody św. Mikołaja z reniferami! 3/12/2023

Kolorowe dekoracje, iluminacje, choinka, świąteczne stragany przyciągające swoją różnorodnością, smakołykami, a także możliwością spróbowania specjałów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Od piątku 1 grudnia na bytomskim Rynku trwa Jarmark Świąteczny, na który zapraszamy wszystkich mieszkańców. Już dzisiaj w niedzielę od 17:00 przygotowaliśmy dla Was kolejne niespodzianki. Tym razem zapraszamy do zagrody św.

W Hali na Skarpie zaprezentują się gimnastyczki
W Hali na Skarpie zaprezentują się gimnastyczki

W Hali na Skarpie zaprezentują się gimnastyczki 3/12/2023

Międzynarodowe Mistrzostwa w Gimnastyce Artystycznej Aurora 2023 to jedna z największych i najważniejszych imprez w gimnastyce artystycznej, jaka odbywa się na Śląsku. Już od najbliższego piątku 8 grudnia do niedzieli 10 grudnia prawie 500 zawodniczek z 25 klubów z Polski, Czech, Niemiec i Ukrainy zaprezentuje swoje umiejętności w Hali na Skarpie w Bytomiu - Szombierkach. W tym roku do Bytomia przyjedzie polska i europejska

Baśki świętowały podczas koncertu Darii ze Śl
Baśki świętowały podczas koncertu Darii ze Śląska

Baśki świętowały podczas koncertu Darii ze Śląska 3/12/2023

Ruszyła trasa koncertowa Darii ze Śląska, popularnej wokalistki znanej z występów podczas OFF Festivalu i cyklu Letnie Brzemienia. W sobotę 2 grudnia mieszkająca na Śląsku wokalistka zawitała do Bytomskiego Centrum Kultury, gdzie zaprezentowała w ramach „Imienin u Baśki” utwory ze swojej najnowszej płyty.

do góry