• język migowy
  • BIP

Biznes

Znaleziono wiadomości: 275.

kanał
RSS
Zasłużeni rzemieślnicy bytomskiego Cechu wyróżnieni podczas corocznego pikniku

Zasłużeni rzemieślnicy bytomskiego Cechu wyróżnieni podczas corocznego pikniku 17/05/2024

Jak co roku rzemieślnicy zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu wzięli udział w pikniku, podczas którego wyróżniono zasłużonych członków. Coroczny piknik poprzedziło Walne Zgromadzenie Członków Cechu, na którym podsumowano ubiegły rok w Cechu zrzeszającym ponad 150 zakładów głównie z Bytomia i Radzionkowa.

Współpraca i dobre relacje
Współpraca i dobre relacje

Współpraca i dobre relacje 15/05/2024

Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa we współpracy z Lożą Katowicką Business Centre Club i gminą Bytom już po raz kolejny zorganizowała spotkanie sieciujące przedsiębiorców działających na terenie naszego miasta.

Wyróżnienie dla bytomskiej firmy
Wyróżnienie dla bytomskiej firmy

Wyróżnienie dla bytomskiej firmy 29/04/2024

Funkcjonująca od ponad 30 lat w Bytomiu firma COLOP Polska zdobyła prestiżowe wyróżnienie na Targach STOM-TOOL 2024 w Kielcach.

Bytomska firma rozpoczęła budowę nowego zakład
Bytomska firma rozpoczęła budowę nowego zakładu w KSSE

Bytomska firma rozpoczęła budowę nowego zakładu w KSSE 17/04/2024

Firma PPHU AND Sp. z o.o. rozpoczęła budowę hali magazynowo-produkcyjnej przy ul. Hakuby. Hala będzie miała powierzchnię prawie 5 tys. mkw. i stanie przy niej dwukondygnacyjny budynek biurowy o powierzchni 1,2 tys. mkw. W nowym zakładzie, w którym produkowane będą garaże, carporty oraz konstrukcje prefabrykowane pracę znajdzie około 30 osób. Inwestycja, która powstaje na terenie bytomskiego obszaru Katowickiej Specjalnej Strefy

Właściciel Szybu Krystyna przygotowuje rewitaliz
Właściciel Szybu Krystyna przygotowuje rewitalizację zabytku

Właściciel Szybu Krystyna przygotowuje rewitalizację zabytku 4/04/2024

Szyb Krystyna to jeden z najbardziej ikonicznych zabytków poprzemysłowych województwa śląskiego. Górujący nad Bytomiem obiekt z 1929 roku ma szansę na rewitalizację. Właściciel zabytku – firma Multi Polymers – złożył już wniosek o dofinansowanie ze środków unijnych do zagospodarowania i zabezpieczenia szybu. Całkowity koszt rewitalizacji obiektu to około 23 mln zł.

Nagroda „Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła” dla
Nagroda „Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła” dla prezydenta Mariusza Wołosza

Nagroda „Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła” dla prezydenta Mariusza Wołosza 25/03/2024

Prezydent Bytom Mariusz Wołosz otrzymał 24 marca nagrodę „Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła” podczas XXIX Wielkiej Gali Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Członkowie Izby przyznając wyróżnienie prezydentowi Bytomia docenili współpracę miasta z samorządem gospodarczym oraz realizację działań sprzyjających rozwojowi małej i średniej przedsiębiorczości.

Była karetka –  jest mobilny salon groomerski
Była karetka – jest mobilny salon groomerski

Była karetka – jest mobilny salon groomerski 19/03/2024

Profesjonalna pielęgnacja psa bez wychodzenia z domu? W Bytomiu działa mobilny salon groomerski. Założyła go Sylwia Szymura, która swój biznes na kółkach ulokowała w… ambulansie.

Święto rzemieślników
Święto rzemieślników

Święto rzemieślników 17/03/2024

Rzemieślnicy z Bytomia, Radzionkowa i sąsiednich miast spotkali się w sobotę /16 marca/ w bytomskiej siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych przy ul. Pułaskiego, by świętować obchody Święta Rzemiosła oraz Piekarzy i Cukierników.

Fryzjerka z Bytomia nagrodzona na międzynarodowyc
Fryzjerka z Bytomia nagrodzona na międzynarodowych mistrzostwach

Fryzjerka z Bytomia nagrodzona na międzynarodowych mistrzostwach 8/03/2024

Eliza Filak, bytomianka, która od 27 lat prowadzi swój zakład fryzjerski została wicemistrzynią Polski w kategorii Senior – Barbering na Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu. 

Rozmowy o gospodarce z prezydentem Bytomia
Rozmowy o gospodarce z prezydentem Bytomia

Rozmowy o gospodarce z prezydentem Bytomia 8/03/2024

Już po raz kolejny Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa zorganizowała Śniadanie Biznesowe – spotkanie, w którym udział wzięli członkowie izby reprezentujący szereg branż oraz władze miasta na czele z prezydentem Mariuszem Wołoszem i Michałem Staniszewskim przewodniczącym Rady Miejskiej w Bytomiu.

do góry