• język migowy
  • BIP

Biznes

Znaleziono wiadomości: 177.

kanał
RSS
Nowy zarząd Cechu Rzemiosł Różnych
Nowy zarząd Cechu Rzemiosł Różnych

Nowy zarząd Cechu Rzemiosł Różnych 25/09/2021

Podczas wczorajszego spotkania sprawozdawczo-wyborczego Cechu Rzemiosł Różnych w Bytomiu, przedstawiono działalność ostatnich cztery lat oraz wybrano nowy zarząd. Była to również okazja do uhonorowania zasłużonych członków Cechu.

Nowy inwestor w KSSE w Bytomiu. Witamy firmę Domi
Nowy inwestor w KSSE w Bytomiu. Witamy firmę DominoPack

Nowy inwestor w KSSE w Bytomiu. Witamy firmę DominoPack 23/09/2021

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna w Bytomiu cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów. Dowodem na to jest kolejna inwestycja, która już wkrótce powstanie na terenie KSSE przy ul. Hakuby. Tym razem w naszym mieście swój biznes zdecydowała się ulokować specjalizująca się w produkcji folii firma DOMINOPACK. Na zakupionej za prawie 2,4 mln zł działce o powierzchni 2,28 ha powstanie hala produkcyjna oraz niezbędna

Piknik Sportu i Biznesu
Piknik Sportu i Biznesu

Piknik Sportu i Biznesu 28/08/2021

Już po raz dziewiąty przedstawiciele władz miasta, przedsiębiorcy oraz sportowcy spotkali się na Pikniku Biznesu i Sportu organizowanym przez Bytomską Izbę Przemysłowo - Handlową.

Reich-cK - sprzęgła z Bytomia, które podbijają
Reich-cK - sprzęgła z Bytomia, które podbijają świat

Reich-cK - sprzęgła z Bytomia, które podbijają świat 26/08/2021

Specjalizująca się w produkcji elementów gumowych i gumowo-metalowych Firma Reich-cK zaprezentowała dziś /25 sierpnia/ swoją nową halę przy ul. Leśnej 12. To aż 3000 m² nowoczesnej powierzchni biurowej i produkcyjno - magazynowej, a także kolejny dowód na to, że Bytom to dobre miejsce do prowadzenia biznesu.

Domgos 2 - nowy inwestor w KSSE w Bytomiu
Domgos 2 - nowy inwestor w KSSE w Bytomiu

Domgos 2 - nowy inwestor w KSSE w Bytomiu 12/08/2021

Firma Domgos 2 specjalizująca się w produkcji konstrukcji stalowych, elementów konstrukcyjnych w branży automotive oraz w obróbce skrawaniem, to nowy inwestor, który zawitał do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Bytomiu. Przedsiębiorca zakupił za prawie 1,5 mln zł dwie działki o powierzchni 1,6 ha, na których powstanie hala produkcyjna oraz budynek biurowo-socjalny.

Przedsiębiorco weź udział w badaniu
Przedsiębiorco weź udział w badaniu

Przedsiębiorco weź udział w badaniu 27/07/2021

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach realizuje badanie pt.: „Sytuacja na śląskim rynku pracy w aspekcie społeczno-gospodarczym w perspektywie do 2025 roku w opiniach przedsiębiorców - badanie sondażowe".

Zgłoś swój pomysł na biznes społeczny i otrzy
Zgłoś swój pomysł na biznes społeczny i otrzymaj dotację!

Zgłoś swój pomysł na biznes społeczny i otrzymaj dotację! 16/07/2021

Spotkałeś się już z przedsiębiorczością społeczną? Prowadzisz obecnie firmę i chciałbyś stać się przedsiębiorcą społecznym? Świetnie trafiłeś! Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Katowicach z przyjemnością wprowadzi Cię w świat firm społecznych!

W Bobrku powstanie Strefa Rozwoju Inwestycji i Akt
W Bobrku powstanie Strefa Rozwoju Inwestycji i Aktywizacji Zawodowej

W Bobrku powstanie Strefa Rozwoju Inwestycji i Aktywizacji Zawodowej 30/06/2021

Na terenach po dawnej Hucie Bobrek w Bytomiu powstanie Strefa Rozwoju Inwestycji i Aktywizacji Zawodowej. List intencyjny w tej sprawie podpisali dzisiaj  Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia i Rafał Szostok, prezes MMG Sp. z o.o. Przewagą bytomskiej Strefy w walce o inwestorów będzie tania energia elektryczna i cieplna dostarczana ze zmodernizowanej koksowni MMG.

Znamy ranking gmin i powiatów Forbsa. Dobre dane
Znamy ranking gmin i powiatów Forbsa. Dobre dane dotyczące Bytomia

Znamy ranking gmin i powiatów Forbsa. Dobre dane dotyczące Bytomia 17/06/2021

Magazyn Forbes, opierając się na danych przygotowanych przez Ministerstwo Finansów opracował ranking gmin i powiatów za 2020 rok. Przy tworzeniu klasyfikacji redakcja najważniejszego miesięcznika gospodarczego w Polsce uwzględniła m.in. dochód na mieszkańca oraz budżety samorządów. W zestawieniu znalazł się również Bytom, który wśród miast na prawach powiatu o największych dochodach uplasował się na 25. miejscu spośród

Nowe mieszkania w Miechowicach
Nowe mieszkania w Miechowicach

Nowe mieszkania w Miechowicach 11/06/2021

Zakończyła się budowa dwóch sześciokondygnacyjnych budynków przy ul. Reptowskiej 22-24 w Miechowicach, gdzie powstały 64 mieszkania o powierzchni 47, 69 i 89 mkw. Inwestycję zrealizowała firma Lechbud, która wczoraj /10 czerwca/ zaprezentowała efekty swojej pracy. W uroczystości przekazania inwestycji uczestniczył m.in. prezydent Mariusz Wołosz i jego zastępca Michał Bieda.

do góry