• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Bytomski Serwis Informacyjny

Bytomski Serwis Informacyjny

Znaleziono wiadomości: 136.

kanał
RSS
Nowy inwestor w KSSE w Bytomiu. Witamy firmę Domi
Nowy inwestor w KSSE w Bytomiu. Witamy firmę DominoPack

Nowy inwestor w KSSE w Bytomiu. Witamy firmę DominoPack 23/09/2021

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna w Bytomiu cieszy się coraz większym zainteresowaniem inwestorów. Dowodem na to jest kolejna inwestycja, która już wkrótce powstanie na terenie KSSE przy ul. Hakuby. Tym razem w naszym mieście swój biznes zdecydowała się ulokować specjalizująca się w produkcji folii firma DOMINOPACK. Na zakupionej za prawie 2,4 mln zł działce o powierzchni 2,28 ha powstanie hala produkcyjna oraz niezbędna

Słuchacze Uniwersytetu III Wieku zainaugurowali r
Słuchacze Uniwersytetu III Wieku zainaugurowali rok akademicki

Słuchacze Uniwersytetu III Wieku zainaugurowali rok akademicki 15/09/2021

35 nowych studentów Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odebrało dziś /15 września/ od prezydenta Mariusz Wołosza indeksy. Inaugurację roku akademickiego 2021/2022 zorganizowano w gościnnych progach Beceku.

Kolejki do pałacu
Kolejki do pałacu

Kolejki do pałacu 14/09/2021

Już prawie 5000 tysięcy osób odwiedziło otwarty kilka dni temu Pałac w Miechowicach. Nowi gospodarze przyznają, że zainteresowanie nie słabnie, a na zwiedzanie obiektu i wystawy poświęconej historii pałacu i jego ówczesnych mieszkańców zapisują się kolejki chętnych.

Rozgrzewka przed wielkim otwarciem - Centrum Sport
Rozgrzewka przed wielkim otwarciem - Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych w Bytomiu udostępnia strefę zewnętrzną

Rozgrzewka przed wielkim otwarciem - Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych w Bytomiu udostępnia strefę zewnętrzną 13/09/2021

To będzie jeden z najnowocześniejszych obiektów wspinaczkowych w Europie. Powstające na terenie po byłej KWK „Rozbark” Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych dzisiaj, 13 września udostępniło miłośnikom sportu pierwsze obiekty zewnętrzne - ścianę wspinaczkową na budynku dawnej kotłowni kopalni „Rozbark”, strefy parkouru, street workoutu, tor do biegów terenowych, siłownię plenerową, a także strefę, w której

Reich-cK - sprzęgła z Bytomia, które podbijają
Reich-cK - sprzęgła z Bytomia, które podbijają świat

Reich-cK - sprzęgła z Bytomia, które podbijają świat 26/08/2021

Specjalizująca się w produkcji elementów gumowych i gumowo-metalowych Firma Reich-cK zaprezentowała dziś /25 sierpnia/ swoją nową halę przy ul. Leśnej 12. To aż 3000 m² nowoczesnej powierzchni biurowej i produkcyjno - magazynowej, a także kolejny dowód na to, że Bytom to dobre miejsce do prowadzenia biznesu.

Pszczoły zamieszkały w Miechowicach
Pszczoły zamieszkały w Miechowicach

Pszczoły zamieszkały w Miechowicach 12/08/2021

Zwierzaki mieszkające w miechowickim schronisku mają nowych skrzydlatych sąsiadów. Pasieką złożoną z 13 uli opiekuje się Stowarzyszenie Pomocy Porzuconym i Dręczonym Zwierzętom. To kolejny krok Bytomia w stronę natury.

Rozpoczęła się budowa rolkowiska
Rozpoczęła się budowa rolkowiska

Rozpoczęła się budowa rolkowiska 28/07/2021

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu rozpoczął realizację kolejnej inwestycji rekreacyjnej w mieście. W poniedziałek wykonawca rozpoczął prace ziemne przy budowie rolkowiska.

Prezydent Mariusz Wołosz uzyskał wotum zaufania
Prezydent Mariusz Wołosz uzyskał wotum zaufania oraz absolutorium

Prezydent Mariusz Wołosz uzyskał wotum zaufania oraz absolutorium 26/07/2021

Prezydent Bytomia podczas sesji Rady Miejskiej 26 lipca przedstawił Raport o stanie miasta. Rok 2020 r. upłynął w Bytomiu pod znakiem walki z negatywnymi skutkami pandemii koronawirusa oraz na realizacji wielu zaplanowanych inwestycji. Bytomscy radni udzielili prezydentowi wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu za 2020 rok.

Spisz się i zaszczep w mobilnym punkcie w dzielni
Spisz się i zaszczep w mobilnym punkcie w dzielnicy!

Spisz się i zaszczep w mobilnym punkcie w dzielnicy! 26/07/2021

Mieszkańcy Stolarzowic i Górnik będą mogli zaszczepić się przeciw COVID-19 i spisać się w ramach Narodowego Spisu Powszechnego w mobilnych punktach, które w dwie kolejne soboty lipca staną w dzielnicach. Przez najbliższe sobot, 24 i 31 lipca miasto przy wsparciu jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Przychodni Lekarskiej Szombierki, zorganizuje tymczasowe mobilne punkty, w których będzie można się jednocześnie spisać i

Projekt, który dodaje skrzydeł
Projekt, który dodaje skrzydeł

Projekt, który dodaje skrzydeł 22/07/2021

Odczarować kompleksy, uwierzyć w siebie i swoje marzenia. To cele, które wyznaczyli sobie młodzi bytomianie w ramach programu Ambasadorzy nieMożliwego będącego jednym z elementów Programu Aktywności Lokalnej realizowanego przez 4Edu Sp. z o.o. w partnerstwie z gminą Bytom i Fundacją Pomocy Dzieciom „Ulica”. Dziś /22 lipca/ w Beceku podsumowano pierwszy etap realizacji projektu.

do góry