Ograniczenia w funkcjonowaniu Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego
15 Marca 2021W związku z przypadkami zakażeń koronawirusem wśród pracowników Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego oraz kwarantanną części personelu, nastąpiły zmiany organizacji pracy Wydziału Komunikacji i czasowe ograniczenie zakresu funkcjonowania. W związku z tym obsługiwani będą tylko klienci, którzy umówili wizytę w Wydziale Komunikacji poprzez internetowy system kolejkowy. Prosimy, aby do Wydziału Komunikacji zgłaszali się tylko klienci, którzy zakupili w salonie samochody nowe lub sprowadzane z zagranicy.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy. O zmianach w funkcjonowaniu Wydziału Komunikacji będziemy Państwa informować na bieżąco.
Podobne wiadomości:
- Przypominamy: Urząd Miejski w Bytomiu nie zwraca opłat za śmieci 2026-05-08
- Jak pracują Urząd Miejski oraz miejskie jednostki w okresie świąteczno-noworocznym 2025-12-22
- Robocza sobota w wydziałach: Komunikacji oraz Spraw Obywatelskich 2025-12-15
- Jak pracuje Urząd Miejski oraz miejskie jednostki w poniedziałek, 10 listopada 2025-11-06
- Uwaga mieszkańcy! W Wydziale Komunikacji przywrócono możliwość płacenia kartą płatniczą 2025-10-09
- Uwaga klienci Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu! 2025-09-30
- Spotkanie dla przedsiębiorców 2025-09-15
- Uwaga mieszkańcy! 20 czerwca Urząd Miejski i Urząd Stanu Cywilnego będą nieczynne 2025-06-16
- Uwaga mieszkańcy! 2 maja Urząd Miejski i Urząd Stanu Cywilnego będą nieczynne 2025-04-28
- Uwaga! Możliwe utrudnienia w obsłudze klientów Wydziału Komunikacji w dniu 27 marca 2025-03-24