Strona główna/Aktualności/Uwaga mieszkańcy! W Wydziale Komunikacji przywrócono (..)

Uwaga mieszkańcy! W Wydziale Komunikacji przywrócono możliwość płacenia kartą płatniczą

9 Października 2025

Dzięki nowym terminalom płatniczym w Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu, od czwartku 9 października, klienci podczas obsługi sprawy przy okienku mogą znowu płacić kartą płatniczą. Nowe terminale płatnicze obsługiwane są przez PolCard, a system informatyczny połączony jest bezpośrednio z Centralną Ewidencją Pojazdów i Kierowców /CEPiK/. Przy okienku można również płacić BLIKIEM.

Uwaga mieszkańcy! W Wydziale Komunikacji przywrócono możliwość płacenia kartą płatniczą

Brak możliwości płacenia kartą od 1 do 8 października spowodowany był zaprzestaniem przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych S.A. świadczenia usług terminalowych z dniem 30 września 2025 roku.

Przypominamy również, że w budynku Urzędu Miejskiego znajduje się placówka Poczty Polskiej czynna od godz. 9:00, gdzie można dokonać płatności bez dodatkowych opłat.

Podobne wiadomości:

do góry