Uwaga mieszkańcy! W Wydziale Komunikacji przywrócono możliwość płacenia kartą płatniczą
9 Października 2025Dzięki nowym terminalom płatniczym w Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu, od czwartku 9 października, klienci podczas obsługi sprawy przy okienku mogą znowu płacić kartą płatniczą. Nowe terminale płatnicze obsługiwane są przez PolCard, a system informatyczny połączony jest bezpośrednio z Centralną Ewidencją Pojazdów i Kierowców /CEPiK/. Przy okienku można również płacić BLIKIEM.

Brak możliwości płacenia kartą od 1 do 8 października spowodowany był zaprzestaniem przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych S.A. świadczenia usług terminalowych z dniem 30 września 2025 roku.
Przypominamy również, że w budynku Urzędu Miejskiego znajduje się placówka Poczty Polskiej czynna od godz. 9:00, gdzie można dokonać płatności bez dodatkowych opłat.
Podobne wiadomości:
- Oszustwo na BLIKA – nie każda rada jest właściwa 2026-02-20
- Robocza sobota w wydziałach: Komunikacji oraz Spraw Obywatelskich 2025-12-15
- Uczniowie z RPA zwiedzali Bytom i spotkali się z władzami miasta 2025-12-05
- Bytom nie tylko słynął z wydobycia węgla kamiennego 2025-10-22
- Poznaj historię bytomskich kopalń i zakładów górniczych 2025-10-16
- Uwaga klienci Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu! 2025-09-30
- Uwaga! Możliwe utrudnienia w obsłudze klientów Wydziału Komunikacji w dniu 27 marca 2025-03-24
- Uwaga! Możliwe utrudnienia w obsłudze klientów Wydziału Komunikacji w dniu 27 marca 2025-03-18
- Przypomnieli o Tragedii Miechowickiej 2025-01-26
- Nowa publikacja CSW Kronika 2024-12-19