Strona główna/Aktualności/Czołowi zawodnicy z całej Polski powalczą w Otwartych (..)

Czołowi zawodnicy z całej Polski powalczą w Otwartych Mistrzostwach Śląska w Darcie Elektronicznym

29 Października 2025

To jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych, która ma zagorzałych fanów na całym świecie. Najlepszych i czołowych zawodników z całej Polski będziemy mogli zobaczyć podczas Otwartych Mistrzostw Śląska w Darcie Elektronicznym, które rozegrane zostaną 8 i 9 listopada w Klubie Royal w Bytomiu przy ul. Kruczkowskiego 1. Dla fanów darta będzie to nie lada gratka tym bardziej, że dla kibiców wstęp jest wolny!

 Rudzkie Stowarzyszenie Darta organizuje Otwarte Mistrzostwa Śląska

Miłośnicy darta wciąż mogą zapisać się do zawodów, zarówno do turnieju indywidualnego oraz deblowego. Zapisy do turnieju deblowego trwają do 7 listopada do godziny 23:00, zaś rozgrywek indywidualnych – do 8 listopada do godziny 23:00.

Więcej na stronie Rudzkiego Stowarzyszenia Darta

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem prezydenta Bytomia Mariusza Wołosza.

Organizatorem zawodów jest Rudzkie Stowarzyszenie Darta.

Podobne wiadomości:

do góry