Czołowi zawodnicy z całej Polski powalczą w Otwartych Mistrzostwach Śląska w Darcie Elektronicznym
29 Października 2025To jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych, która ma zagorzałych fanów na całym świecie. Najlepszych i czołowych zawodników z całej Polski będziemy mogli zobaczyć podczas Otwartych Mistrzostw Śląska w Darcie Elektronicznym, które rozegrane zostaną 8 i 9 listopada w Klubie Royal w Bytomiu przy ul. Kruczkowskiego 1. Dla fanów darta będzie to nie lada gratka tym bardziej, że dla kibiców wstęp jest wolny!

Miłośnicy darta wciąż mogą zapisać się do zawodów, zarówno do turnieju indywidualnego oraz deblowego. Zapisy do turnieju deblowego trwają do 7 listopada do godziny 23:00, zaś rozgrywek indywidualnych – do 8 listopada do godziny 23:00.
Więcej na stronie Rudzkiego Stowarzyszenia Darta
Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem prezydenta Bytomia Mariusza Wołosza.
Organizatorem zawodów jest Rudzkie Stowarzyszenie Darta.
Podobne wiadomości:
- Bytomska Akademia Boksu zdominowała Mistrzostwa Śląska w boksie olimpijskim 2026-03-23
- Najlepsi śląscy judocy i judoczki na bytomskich matach 2026-02-08
- 16 medali zawodników MKS MOSM Bytom na Mistrzostwach Śląska w lekkiej atletyce 2026-02-02
- Mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych 2025-11-17
- Bytomska Akademia Boksu jedną z najlepszych na Górnym Śląsku 2025-03-17
- W Parku Miejskim w Bytomiu rywalizowano w Mistrzostwach Śląska w orientacji precyzyjnej 2024-03-26
- W Parku Kachla zmierzyli się najlepsi śląscy biegacze 2023-11-18
- Młodzież potrafi udzielać pierwszej pomocy. W Bytomiu odbyły się II Śląskie Mistrzostwa w Pierwszej Pomocy 2023-02-17
- Biegacze z całego województwa rywalizowali w Parku Kachla 2021-11-22
- Znakomity występ młodych bytomskich lekkoatletów 2021-06-28