• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Chcesz załatwić sprawę w Wydziale Komunikacji? Umów (..)

Chcesz załatwić sprawę w Wydziale Komunikacji? Umów wizytę przez internet

24 Kwietnia 2021

Od najbliższego poniedziałku, 26 kwietnia Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego wznowi możliwość przerejestrowania pojazdów. Klientów, którzy będą chcieli dokonać przerejestrowania pojazdów, prosimy aby wcześniej umówili wizytę przez Internet. Ze względu na wciąż występujące przypadki koronawirusa wśród pracowników Wydziału Komunikacji i związane z tym ograniczenia w funkcjonowaniu wydziału, nadal nie będą wydawane bilety.

Przypomnijmy, że istnieje również możliwość odbioru dowodu rejestracyjnego oraz dokonywania zmian w dokumentach. Wizyta będzie możliwa tylko po wcześniejszym umówieniu przez internet. Warto dodac, że klienci, którzy umówią swoją wizytę przez internet, będą mogli załatwić również sprawy związane z prawami jazdy.

Skorzystaj ze skrzynki podawczej

Klienci, którzy zakupili pojazd w kraju już zarejestrowany i muszą dokonać zgłoszenia w Wydziale Komunikacji do 30 dni, aby zachować ten termin, mogą zgłosić zakup samochodu pobierając w Punkcie Informacyjnym formularz. Po wypełnieniu go wraz z kserokopią dowodu zakupu, w opisanej kopercie należy go złożyć w skrzynce podawczej zlokalizowanej po wejściu do budynku głównego Urzędu Miejskiego przy ul. Parkowej 2. To zgłoszenie pozwoli na zachowanie 30-dniowego, obowiązkowego terminu.

Formularz można również pobrać z Biuletynu Informacji Publicznej: link do formularza, lub pobrać go poniżej. Istnieje również możliwość wysłania formularza wraz z kopią dowodu zakupu pocztą tradycyjną. W tym przypadku obowiązuje data stempla pocztowego.

Adres do wysyłki:
Urząd Miejski w Bytomiu
Wydział Komunikacji
ul. Parkowa 2
41-902 Bytom

Wszelkie zmiany związane z funkcjonowaniem Wydziału Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu będziemy zamieszczać na stronie www.bytom.pl

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Dla mieszkańca
pdf 2021-04-19 Druk - Zawiadomienie o zbyciu pojazdu-nabyciu pojazdu.pdf
ilość pobrań: 281
Druk - Zawiadomienie o zbyciu pojazdu-nabyciu pojazdu.pdf 1.43MB zobacz

Podobne wiadomości:

do góry