• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Bytomscy łucznicy na europejskich imprezach rangi (..)

Bytomscy łucznicy na europejskich imprezach rangi mistrzowskiej

5 Sierpnia 2022

Łucznicy MLKS Czarna Strzała Bytom reprezentują Polskę na ważnych imprezach mistrzowskich w Europie. Pod koniec lipca podczas Pucharu Europy Juniorów w Bukareszcie nasi zawodnicy zajęli odpowiednio: 9. miejsce Natalia Michalska oraz 17. miejsce Martyna Stach, zaś drużynowo Natalia Michalska zajęła dobre 5. miejsce. Z kolei Ksenia Markitantova walczy o medale zarówno indywidualnie, jak i drużynowo w Mistrzostwach Europy Niepełnosprawnych w Rzymie. Dzisiaj, 5 sierpnia nasza reprezentantka zarówno w deblu, jak i mikście powalczy o brązowe medale.

Bytomscy łucznicy na europejskich imprezach rangi mistrzowskiej

Ksenia Markitantova bardzo dobrze spisywała się podczas kwalifikacji, dzięki czemu była rozstawiona w rywalizacji w deblu i mikście, jak również indywidualnie /9. miejsce/. Dzisiaj 5 sierpnia w parze z Dorotą Dudką, Ksenia Markitantova powalczy o brąz z reprezentacją Włoch, zaś w mikście w parze z Adamem Dudką nasza łuczniczka również powalczy o brąz. Ich rywalem będą reprezentanci Turcji.

Warto dodać, że Natalia Michalska, która zajęła 9. miejsce w Pucharze Europy Juniorów w Rumunii, przygotowuje się także do Mistrzostw Europy Juniorów, które odbędą się między 15 a 21 sierpnia w Wielkiej Brytanii.

Bytomscy łucznicy na europejskich imprezach rangi mistrzowskiej (2) Bytomscy łucznicy na europejskich imprezach rangi mistrzowskiej (2)
4

Bytomscy łucznicy na europejskich imprezach rangi mistrzowskiej

Podobne wiadomości:

do góry