Bytomscy koszykarze z kolejnym zwycięstwem
30 Stycznia 2021Niebiesko - czerwoni po trudnym spotkaniu pokonali dzisiaj, 30 stycznia na wyjeździe Cracovię 1906 Szkoła Gortata Kraków 97:84. Tym samym podopieczni Mariusza Bacika odnieśli już 15. zwycięstwo w sezonie i nadal zajmują pozycję wicelidera II ligi grupy C.
Sobotni mecz był bardzo wyrównany i dopiero w ostatniej kwarcie przewagę osiągnęli nasi koszykarze, który pokonali ostatecznie zespół z Krakowa 97:84. Najwięcej punktów dla Polonii zdobyli: Wojciech Leszczyński - 34. punkty, Emil Podkowiński - 27. punkty oraz Rafał Serwański - 13. punktów.
.jpg?1612029991980)
Kolejny mecz bytomscy koszykarze również rozegrają na wyjeździe, tym razem z MKKS Rybnik, 6 lutego o 17.30.
Podobne wiadomości:
- Bytomscy koszykarze awansowali na zaplecze ekstraklasy 2026-05-31
- O krok od awansu 2026-05-30
- Koszykarzy Polonii Bytom czekają decydujące mecze o awans do pierwszej ligi 2026-05-21
- Koszykarze w finale play-off! 2026-05-16
- Bytomscy koszykarze w ćwierćfinale play-off. Gramy dalej o awans! 2026-04-17
- Lider nie zawiódł. Pewne zwycięstwo w koszykarskiej II lidze 2026-03-22
- Mamy lidera. Bytomscy koszykarze potrzebowali dwóch dogrywek do zwycięstwa 2026-01-22
- Koszykarze nie zawiedli. Kolejne zwycięstwo na koncie 2025-11-01
- Bytomscy koszykarze zagrają o półfinał! 2025-05-01
- Bytomscy koszykarze są nie do zatrzymania! 2025-03-22