Bytomscy biegacze i biegaczki mistrzami Polski
14 Czerwca 2021W sobotę odbyły się Mistrzostwa Polski w wielobojach i sztafetach (U16 i U20). Znakomicie spisali się zawodnicy i zawodniczki MKS-MOSM Bytom, którzy zwyciężyli w sztafecie 4x600m mix.
Złoty medal dla bytomian
W sztafecie 4x600m mix biegacze MKS-MOSM Bytom i uczniowie Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu byli bezkonkurencyjni. Wywalczyli złote medale i tytuł mistrzów Polski. Sztafeta startowała w składzie: Kamila Augustiniok, Jagoda Bochenek , Kuba Świerczyna , Maciek Majeranowski. Trenerem złotej sztafety jest Janusz Szczyrk.
.jpg?1623663045720)
.jpg?1623663444804)
Podobne wiadomości:
- W Parku Miejskim odbył się Finał Wojewódzki Drużynowych Biegów Przełajowych 2026-04-23
- Miasto Bytom wysoko w rankingu sportu młodzieżowego 2026-01-16
- Sukces bytomskiego lekkoatlety. Dwa złote medale zawodnika MKS MOSM Bytom w Wiedniu 2025-12-01
- Trener biegaczy Janusz Szczyrk w sztabie reprezentacji Polski na ME 2025-02-26
- Świetny start bytomskich lekkoatletów w Halowych Mistrzostwach Śląska w Ostrawie 2025-01-31
- Wychowanka MKS-MOSM Bytom walczyła o awans do finału igrzysk 2024-08-08
- Wychowankowie MKS-MOSM Bytom w igrzyskach. Czekają ich repasaże i sztafeta 2024-08-02
- Niesamowity finisz Łukasza Zaczyka w mistrzostwach Europy 2024-07-22
- Prezydent Bytomia gościł olimpijczyka Macieja Wyderkę 2024-07-18
- Prezydent Bytomia pogratulował Magdalenie Stefanowicz kwalifikacji olimpijskiej 2024-07-16