Strona główna/Aktualności/BCKino plenerowe wystartowało

BCKino plenerowe wystartowało

11 Lipca 2025

Mimo, że pierwszy seans BCKina plenerowego z powodu niepewnej pogody przeniesiony został do budynku Beceku, mamy nadzieję, że pozostałe seanse odbędą się planowo pod chmurką. Miłośnicy wielkiego ekranu zobaczyli dziś kryminalną komedię „Wredne liściki”. Do 22 sierpnia w każdy piątek Becek będzie wyświetlał filmy w różnych częściach naszego miasta.

Seanse przewidziane są jeszcze przy: Amfiteatrze w Parku Kachla, Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej Górze, Hali na Skarpie, Pałacu w Miechowicach oraz na Rynku. W programie są zagraniczne produkcje, ale polskich tytułów też nie zabraknie. Nie lada gratką będzie seans w Miechowicach. Na ekranie zobaczymy niemy film z 1918 roku, do którego na żywo zagra Orkiestra Ludwika Sarskiego.

Zdjęcie z poprzedniej edycji BCKina plenerowego

Bilety na BCKino plenerowe są w cenie 5 złotych i można je kupić w kasie Beceku lub na miejscu, bezpośrednio przed wydarzeniem. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany miejsca lub odwołania wydarzenia.

Organizatorem jest Bytomskie Centrum Kultury, a wydarzenie dofinansowane jest ze środków Gminy Bytom.

Program plenerowego BCKina

18 lipca – „Charlie żołnierzem”


Pałac w Miechowicach, godzina 21:30

komedia, wojenny, niemy, USA, 1918 - (film niemy z muzyką na żywo w wykonaniu Orkiestry Ludwika Sarskiego)

25 lipca – „Amelia”


Amfiteatr w Parku Kachla, godzina 21:30

komedia romantyczna, dramat, Francja, Niemcy, 2001

1 sierpnia – „Na Noże”


OSP Sucha Góra, godzina 21:30

komedia, kryminał, USA, 2019

8 sierpnia – „Dalej jazda”


Hala na Skarpie, godzina 21:30

komedia, Polska, 2024

15 sierpnia – „Terapia dla par”


Pałac w Miechowicach, godzina 21:30

dramat, komedia, Hiszpania, 2023

22 sierpnia – „Piąta pora roku”


Rynek, godzina 21:30

dramat obyczajowy, Polska, 2012


Szczegółowy program dostępny jest na stronie Bytomskiego Centrum Kultury: link do programu BCKina plenerowego.

 

Podobne wiadomości:

do góry