60 – lecie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów
30 Maja 2025Bytomski Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bytomiu obchodzi w tym roku jubileusz 60-lecia.
Z tej okazji w czwartek, 29 maja w Beceku, odbyła się uroczysta gala w udziałem prezydenta Mariusza Wołosza oraz przewodniczącej Zarządu Głównego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Warszawie Elżbiety Ostrowskiej oraz przedstawicieli bytomskiego koła na czele z przewodniczącym Jerzym Janiakiem.
W uroczystościach udział wzięła senatorka Halina Bieda, Marian Mucik, przewodniczący Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Katowicach oraz przedstawiciele bytomskich instytucji i organizacji. Z okazji okrągłego jubileuszu prezydent Mariusz Wołosz złożył zarządowi związku oraz jego członkom i członkiniom życzenia oraz podziękowania za wieloletnią aktywność i zaangażowanie w działalność społeczną.
Zrzeszeni w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów mieszkańcy i mieszkanki naszego miasta organizują pikniki, zabawy, spotkania integracyjne oraz aktywnie biorą udział w lokalnych wydarzeniach.
Tego dnia wręczone zostały dyplomy oraz odznaki zasłużonym dla Polskiego Związku Emerytów, Rencistów Inwalidów w Bytomiu. Imprezę uświetniły występy Związkowego Chóru "Wspomnień Czar" oraz wokalistka Inga Papkala.
60 – lecie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów
Podobne wiadomości:
- Świętowali złoty jubileusz 2026-06-17
- 40-lecie Szkoły Podstawowej nr 45 w Bytomiu – Szombierkach 2026-06-13
- Jubileusz 45-lecia Szkoły Podstawowej nr 54 2026-05-23
- 80 lat Akademii Krasnoludków 2026-05-20
- Jubileusz 60-lecia Towarzystwa Miłośników Bytomia 2026-04-17
- Wyjątkowy jubileusz. Gastronomik obchodził 80-lecie działalności 2026-04-16
- Świętowali złote gody 2026-03-11
- Na zawsze razem 2026-01-29
- Setne urodziny pani Stanisławy 2026-01-12
- W nowym roku sekcja hokejowa Polonii Bytom będzie świętować 80 lat 2026-01-02