Strona główna/Aktualności/Wracają BCKinowe pokazy filmowe

Wracają BCKinowe pokazy filmowe

11 Lutego 2026

„Jesteśmy! Tylko gdzie indziej”. Bytomskie Centrum Kultury mimo trwającego remontu nie wstrzymuje swojej działalności. Już 12 lutego wracają seanse filmowe. Miłośników kinematografii zapraszamy do Sceny Kulinarnej w Bytomiu-Górnikach /ul. Żołnierska 60/, gdzie w kameralnej odsłonie będą prezentowane produkcje filmowe przy stolikach, z możliwością zamawiania deserów i ciepłych napojów z oferty Sceny Kulinarnej również w trakcie seansu, co sprawia, że kino łączy się tu z komfortem, smakiem i wyjątkową atmosferą.

Wracają BCKinowe pokazy filmowe - plakat informacyjnyWidzowie podczas lutowych seansów będą mieli okazję zobaczenia takich filmów jak: „Przepis na szczęście”, „Brunet wieczorową porą”, czy „To był zwykły przypadek”.

Już w czwartek, 12 lutego zobaczymy francuski komediodramat „Przepis na szczęście”. Z kolei w czwartek, 19 lutego miłośników Stanisława Barei zapraszamy na seans filmu „Brunet wieczorową porą”, a 26 lutego na thriller „To był zwykły przypadek”.

Wszystkie seanse rozpoczną się o godzinie 18:00. Bilety są dostępne do zakupu zarówno na stronie internetowej: www.becek.pl jak i na miejscu, przed wydarzeniem. Cena biletu to 13 zł.

Podobne wiadomości:

do góry