Uwaga kierowcy! Uruchomienie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Żołnierskiej i Kościuszki w Górnikach
26 Listopada 2024W poniedziałek, 2 grudnia uruchomiona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Żołnierskiej i Kościuszki przy wyjeździe ze sklepu LIDL w Górnikach. Włączenie sygnalizacji do pracy „w trybie kolor” zostanie poprzedzone co najmniej 48-godzinną pracą w trybie „ żółte migowe”.
Zanim sygnalizacja świetlna zostanie włączona, w piątek, 29 listopada w godzinach porannych przewidywane jest czasowe próbne uruchomienie sygnalizacji, celem sprawdzenia pracy programu sygnalizacji oraz koordynacji systemu ze skrzyżowaniem ul. Żołnierskiej i Ptakowickiej.
Podobne wiadomości:
- Modernizacja instalacji elektrycznej w rejonie skrzyżowania ulic Strzelców Bytomskich i Szymały 2025-12-09
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacji świetlnej w Śródmieściu 2025-11-26
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacji świetlnej w Stroszku 2025-11-24
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacjach świetlnych w Śródmieściu 2025-11-20
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacjach świetlnych w Śródmieściu i Stroszku 2025-11-17
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Łużyckiej 2025-11-03
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Łużyckiej 2025-10-27
- Uwaga kierowcy! W sobotę, 5 lipca zaplanowano prace przy sygnalizacji świetlnej 2025-07-03
- Uwaga kierowcy! 24 i 25 czerwca zaplanowano prace przy sygnalizacji świetlnej 2025-06-23
- Uwaga kierowcy! 11 czerwca zaplanowano prace przy sygnalizacjach świetlnych 2025-06-10