Modernizacja instalacji elektrycznej w rejonie skrzyżowania ulic Strzelców Bytomskich i Szymały
9 Grudnia 2025W najbliższy piątek, 12 grudnia w godzinach od 8:00 do 15:00 w związku z modernizacją instalacji elektrycznej, sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Strzelców Bytomskich i Szymały w Stroszku będzie wyłączona.
Prosimy o zachowanie ostrożności na skrzyżowaniu ul. Strzelców Bytomskich i Szymały.
Podobne wiadomości:
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacji świetlnej w Śródmieściu 2025-11-26
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacji świetlnej w Stroszku 2025-11-24
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacjach świetlnych w Śródmieściu 2025-11-20
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacjach świetlnych w Śródmieściu i Stroszku 2025-11-17
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Łużyckiej 2025-11-03
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Łużyckiej 2025-10-27
- Uwaga kierowcy! W sobotę, 5 lipca zaplanowano prace przy sygnalizacji świetlnej 2025-07-03
- Uwaga kierowcy! 24 i 25 czerwca zaplanowano prace przy sygnalizacji świetlnej 2025-06-23
- Uwaga kierowcy! 11 czerwca zaplanowano prace przy sygnalizacjach świetlnych 2025-06-10
- Zielone dłużej dla wyjeżdżających na ul. Chorzowską 2025-06-06