Sto lat Pani Małgorzaty
8 Czerwca 2022Do grona jubilatów, którzy osiągnęli wspaniały wiek, dołączyła Małgorzata Rak, która od lat 60. mieszka w Bytomiu. W środę, 8 czerwca prezydent Mariusz Wołosz odwiedził jubilatkę i z okazji wyjątkowych urodzin złożył jej serdeczne życzenia.
Pani Małgorzata urodziła się w 1922 roku w Świętochłowicach. W czasie II wojny światowej została wysłana na prace przymusowe do Niemiec. Po wojnie przez lata pracowała w Hucie Zygmunt. Od lat 60. razem z mężem mieszka w Bytomiu-Łagiewnikach. Stulatka zawsze lubiła robótki ręczne.
.jpg?1654689981139)
Jubilatce życzymy kolejnych lat w zdrowiu i pogodzie ducha.
Podobne wiadomości:
- Młodzież z Vsetina odwiedziła Bytom 2026-05-28
- Śladami dawnych ośrodków wydobycia galeny, dolomitu i żelaza 2026-05-18
- Przedstawiciele Recklinghausen w Bytomiu 2026-04-30
- Bytom – tu transformacja tworzy przyszłość 2026-04-21
- Młodzi o dziedzictwie Bytomia 2026-03-12
- Poznaj psa i przemyśl adopcję. Ruszają spacery ze zwierzakami 2026-01-21
- Setne urodziny pani Krystyny 2025-12-08
- Sto lat Pani Stefanii 2025-11-03
- Kongres Metropolia Kultury w Bytomiu 2025-09-25
- Sto lat pani Stanisławy 2025-09-23