Rodzinne pożegnanie lata na Skarpie
24 Września 2025Klub Sportowy SKARPA BYTOM zaprasza na wspólne pożegnanie lata, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 27 września. Organizatorzy przygotowali szereg bezpłatnych atrakcji dla całych rodzin, by wspólnie zamknąć letni sezon w radosnej atmosferze.

– Już po raz drugi organizujemy Pożegnanie Lata na Skarpie. W zeszłym roku piknik cieszył się dużą frekwencją mieszkańców Bytomia i okolic. Zależy nam na integracji lokalnej społeczności poprzez dobrą zabawę i wspólnie spędzony czas. Chcemy, by każdy, niezależnie od wieku, znalazł coś dla siebie – mówi Dobromir Bujak, prezes Klubu Sportowego SKARPA BYTOM.
Rodzinny piknik na zakończenie lata
Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 na terenie Skarpy Bytom i potrwa do godz. 18:00. Na uczestników czekają liczne bezpłatne atrakcje, w tym m.in. dmuchane zjeżdżalnie, które zapewnią mnóstwo frajdy najmłodszym oraz gry wielkoformatowe, idealne do rodzinnej rywalizacji. Zaplanowano również warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych, które pozwolą rozwinąć pasje i umiejętności. Na miejscu dostępne będą stoiska gastronomiczne, oferujące różnorodne słodkie i słone przekąski oraz napoje. Na specjały kuchni śląskiej zaprasza nowo otwarta restauracja Szynk Rozbark.
Podobne wiadomości:
- Miłośnicy militariów dopisali podczas kolejnej edycji Śląskich Manewrów 2026-06-15
- Sukces młodych koszykarzy z Bytomia. Mamy brązowy medal Orlen Orlik Basket Cup 2026-06-15
- V Piknik Rozbarski pełen gier, zabaw i dziecięcych uśmiechów 2026-06-14
- Pszczele słodkości w Parku Kachla 2026-06-13
- Piknikowo w Suchej Górze 2026-06-04
- Festyn rodzinny w Miechowicach 2026-05-30
- Rozbarska Biesiada w Przedszkolu nr 20 2026-05-30
- Sukces młodych bytomskich wędkarzy 2026-05-27
- Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego od nowego roku szkolnego 2026-05-25
- Dzień Dziecka w Rozbarku 2026-05-19