• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Rewelacyjny Robert Floras. Trzy medale w Mistrzostwach (..)

Rewelacyjny Robert Floras. Trzy medale w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym!

28 Marca 2021

Kapitalnie zaprezentował się Robert Floras, na co dzień zawodnik 3S Polonia Bytom, w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym w Arłamowie. Nasz pingpongista wywalczył trzy medale. W singlu Floras zdobył srebrny medal w pojedynku z Samuelem Kulczyckim, złoty medal w grze podwójnej w parze z Danielem Bąkiem oraz brązowy krążek z Anną Węgrzyn w grze mieszanej.

Rewelacyjny Robert Floras. Trzy medale na Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym!

Kapitan 3S Polonia Bytom Robert Floras w Mistrzostwach Polski wystartował w trzech kategoriach i z każdej z nich przywiózł medal. Prowadzony przez Michała Napierałę tenisista w parze z Danielem Bąkiem /Orlicza 1924 Suchedniów/ w finale wywalczył złoto w pojedynku z rozstawionymi z „jedynką” Tomaszem Lewandowskim i Piotrem Chodorskim (obydwaj Politechnika Rzeszów) wygrywając 3:0. Z kolei w singlu zagrał ze świetnie spisującym się w mistrzostwach Samuelem Kulczyckim, z którym przegrał 2:4, zaś w grze mieszanej, gdzie rywalizował w parze z Anną Węgrzyn, sięgnął po brązowy medal.

Przypomnijmy, że jeden z najlepszych zawodników 3S Polonia Bytom - Robert Floras wywalczył w 2020 roku również trzy medale na odbywających się w Białymstoku Mistrzostwach Polski Seniorów w tenisie stołowym. Nasz zawodnik zdobył wówczas srebrny i dwa brązowe krążki, udowadniając, że należy do czołowych zawodników w Polsce. W tym roku, ponownie potwierdził, że jest w rewelacyjnej formie, zdobywając medale we wszystkich kolorach.