Bytomianin ze złotym medalem w Mistrzostwach Polski osób z niepełnosprawnościami w tenisie stołowym
28 Kwietnia 2026W dniach 24-26 kwietnia w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Polski osób z niepełnosprawnościami w tenisie stołowym. Bytomianin Daniil Ustinov zdobył złoto w deblu oraz srebro w singlu.
Ustinov, który reprezentuje klub z Gorzowa, razem z Krzysztofem Żyłką wywalczył złoto w grze podwójnej (klasa 2–5), a srebro indywidualnie (klasa 4–5). W półfinale Daniil pokonał paraolimpijczyka Rafała Lisa 3:1, natomiast w finale uległ swojemu klubowemu koledze Krzysztofowi Żyłce.
Bytomianin ze złotym medalem w Mistrzostwach Polski osób z niepełnosprawnościami w tenisie stołowym (4)
4
Bytomianin ze złotym medalem w Mistrzostwach Polski osób z niepełnosprawnościami w tenisie stołowym
Podobne wiadomości:
- Porażka po emocjonującym spotkaniu 2025-10-31
- Bytomianin podwójnym złotym medalistą w tenisie stołowym 2025-04-14
- Petralana Polonia Bytom coraz bliżej utrzymania w Superlidze 2025-03-17
- Tenisiści stołowi Polonii Bytom pokonani po emocjonującym spotkaniu 2025-01-25
- Tenisiści stołowi z brązowym medalem 2024-05-31
- Cel: awans i walka o tytuł mistrza Polski 2024-05-24
- Polonia Bytom wywalczyła półfinał 2024-04-21
- Tenisiści stołowi rozpoczynają walkę o medale 2024-04-19
- Coraz bliżej play-off w tenisie stołowym 2024-03-23
- Weronika Falkowska halową mistrzynią Polski 2024-02-19