Strona główna/Aktualności/Bytomianin ze złotym medalem w Mistrzostwach Polski osób (..)

Bytomianin ze złotym medalem w Mistrzostwach Polski osób z niepełnosprawnościami w tenisie stołowym

28 Kwietnia 2026

 W dniach 24-26 kwietnia w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Polski osób z niepełnosprawnościami w tenisie stołowym. Bytomianin Daniil Ustinov zdobył złoto w deblu oraz srebro w singlu.

 

Ustinov, który reprezentuje klub z Gorzowa, razem z Krzysztofem Żyłką wywalczył złoto w grze podwójnej (klasa 2–5), a srebro indywidualnie (klasa 4–5). W półfinale Daniil pokonał paraolimpijczyka Rafała Lisa 3:1, natomiast w finale uległ swojemu klubowemu koledze Krzysztofowi Żyłce.

Bytomianin ze złotym medalem w Mistrzostwach Polski osób z niepełnosprawnościami w tenisie stołowym (4) Bytomianin ze złotym medalem w Mistrzostwach Polski osób z niepełnosprawnościami w tenisie stołowym (4)
4

Bytomianin ze złotym medalem w Mistrzostwach Polski osób z niepełnosprawnościami w tenisie stołowym

Podobne wiadomości:

do góry