Prace elektroenergetyczne powodem wyłączenia sygnalizacji drogowej na skrzyżowaniu ul. Zabrzańskiej-Wyzwolenia
15 Grudnia 2022Zaplanowane w piątek 16 grudnia przez firmę Elektromont prace elektroenergetyczne w rejonie ulicy Kamiennej w Bytomiu, będą powodem wyłączenia sygnalizacji drogowej na skrzyżowaniu ulicy Zabrzańskiej i Wyzwolenia /wlot do hipermarketu Kaufland/. Wyłączenie sygnalizacji drogowej potrwa od godz. 8:00 do 13:00.
Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.
Podobne wiadomości:
- Modernizacja instalacji elektrycznej w rejonie skrzyżowania ulic Strzelców Bytomskich i Szymały 2025-12-09
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacji świetlnej w Śródmieściu 2025-11-26
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacji świetlnej w Stroszku 2025-11-24
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacjach świetlnych w Śródmieściu 2025-11-20
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacjach świetlnych w Śródmieściu i Stroszku 2025-11-17
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Łużyckiej 2025-11-03
- Uwaga kierowcy! Prace na sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Łużyckiej 2025-10-27
- Uwaga kierowcy! W sobotę, 5 lipca zaplanowano prace przy sygnalizacji świetlnej 2025-07-03
- Uwaga kierowcy! 24 i 25 czerwca zaplanowano prace przy sygnalizacji świetlnej 2025-06-23
- Uwaga kierowcy! 11 czerwca zaplanowano prace przy sygnalizacjach świetlnych 2025-06-10