Krajowy System e-Faktur. Weź udział w szkoleniu
6 Października 2025Zapraszamy do udziału w szkoleniu poświęconym Krajowemu Systemowi e-Faktur, który zorganizuje Urząd Skarbowy w Bytomiu. Szkolenie dla bytomskich przedsiębiorców odbędzie się w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Bytomiu przy ul. Parkowej 2, 15 października /środa/ o godz. 12:00.
W trakcie spotkania edukacyjno-informacyjnego bytomscy przedsiębiorcy zapoznają się z obsługą bezpłatnych narzędzi, zdobędą praktyczną wiedzę na temat Krajowego Systemu e-Faktur, uzyskają wsparcie w adaptacji do wdrożenia KSef, poznają zalety wyrażonej zgody na e-Korespondencję oraz zapoznają się z terminami i etapami wdrożenia Krajowego Systemu e-Faktur.
Spotkanie z ekspertami Krajowej Administracji Skarbowej potrwa około 2 godzin.
Podobne wiadomości:
- Krajowy System e-Faktur (KSeF). Informacja dla kontrahentów Gminy Bytom 2026-04-14
- Cykl szkoleń w Urzędach Skarbowych i on-line. Środy z KSeF i szkolenia branżowe 2026-03-05
- Dni otwarte z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF) w urzędach skarbowych województwa śląskiego 2026-01-23
- Szkolenie: „Podstawowe informacje o Krajowym Systemie e-Faktur” 2026-01-05
- KSeF od 2026 roku. Przygotuj się na obowiązkowe e-fakturowanie 2025-11-17
- Krajowy System e-Faktur. Weź udział w szkoleniu 2025-11-12
- Krajowy System e-Faktur. Weź udział w szkoleniu 2025-11-06
- Środy z KSeF - cykl szkoleń 2025-09-22
- Letnie spotkania KSeF: Wprowadzenie do aplikacji KSeF oraz tryby wystawiania faktur w KSeF 2025-08-13
- Letnie spotkania informacyjne o KSeF. Bądź na bieżąco 2025-07-09