Górnik Bytom wygrał trzeci mecz z rzędu LOTTO SuperLIGI
5 Czerwca 2023W niedzielę, 4 czerwca tenisowa drużyna Górnika Bytom pokonała na wyjeździe WKT Merę Warszawa 5:1. W tabeli LOTTO SuperLIGI zespół plasuje się na drugiej pozycji.
W niedzielę na początek na kort wyszły Gabriela Knutson, która rywalizowała z doświadczona zawodniczką Kristiną Kucovą oraz Weronika Falkowska, grającą z Laurą Koralnik. Knutson przegrała, ale punkt zdobyła Falkowska. Później już wszystkie starcia wygrywali bytomianie. W singlach Szymon Kielcan i Marek Jaloviec oraz panowie i panie w konfrontacjach deblowych.

Wcześniej w tym sezonie bytomska drużyna wygrała w 1. kolejce z CKT Grodzisk Mazowiecki 6:0 i z KT Kubala Ustroń 4:3. W tabeli LOTTO SuperLIGI zespół plasuje się na drugiej pozycji z 8 punktami. O jeden punkt więcej ma BKT Advantage Bielsko-Biała. Następna kolejka odbędzie się w niedzielę, 11 czerwca. Górnik zagra na wyjeździe z AZS Tenis Poznań.
Podobne wiadomości:
- Bytomianin ze złotym medalem w Mistrzostwach Polski osób z niepełnosprawnościami w tenisie stołowym 2026-04-28
- Sportowe Laury Bytomia rozdane. Poznaliśmy najlepszych sportowców 2026-04-19
- 330 tys. zł dla bytomskich klubów sportowych 2026-01-21
- Miasto Bytom wysoko w rankingu sportu młodzieżowego 2026-01-16
- Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w Bytomiu rozstrzygnięte 2026-01-09
- ITF W50 w Selva Gardenie – 33. tytuł deblowy Weroniki Falkowskiej 2025-12-06
- Porażka po emocjonującym spotkaniu 2025-10-31
- Padel już w Bytomiu 2025-08-29
- W poniedziałek na kortach w Bytomiu rozpocznie się prestiżowy kobiecy turniej tenisowy 2025-08-21
- Marcelina Podlińska z kolejnym tytułem w turnieju ITF 2025-08-11