• BIP
Strona główna/Aktualności/Bytomianin Daniil Ustinov z kolejnym sukcesem

Bytomianin Daniil Ustinov z kolejnym sukcesem

21 Lipca 2023

Kolejny medal w tym roku dorzucił do swojej kolekcji bytomianin Daniil Ustinov, który w rywalizacji osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym wywalczył drugie miejsce i tytuł wicemistrza podczas Międzynarodowego Turnieju Słowian, który rozegrany został w Tarnobrzegu. W finałowej walce bytomianin, walczący w klasie 5, po dobrym spotkaniu przegrał z reprezentantem Serbii Mitarem Palikucą.

Srebrny medal to już kolejny sukces Daniilo Ustinova. W tym roku ma już na swoim koncie dwa złote medale, które wywalczył podczas Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski Niepełnosprawnych, które odbyły się w Gdańsku w kwietniu 2023 roku. Indywidualnie reprezentując barwy Startu Gorzów Wielkopolski Daniil Ustinov pokonał w finale Daniela Staszaka 3:0, zaś drużynowo ze swoim zespołem Ustinov również sięgnął po złoty krążek.