• język migowy
  • BIP

Kalendarium

terminarz dnia 03.03.2025

Akcja Kilometry w Wodzie

Miejsce: Pływalnia Kryta przy ul. Parkowej 1 w Bytomiu
Kategoria: Sport
Data: 2024-10-01 - 2025-05-16
Sport / 2024-10-01

Zapraszamy seniorów do udziału w Akcji "Kilometry w Wodzie"

#BytomSiePodoba

Miejsce: Bytom
Kategoria: Miasto
Data: 2024-12-01 - 2025-05-30

Dynamiczny filmik reklamujący miasto - jego atrakcje i architekturę.

„Demokr@cja, Cyfryzacja procesów demokratycznych”

Miejsce: Obszar Województwa Śląskiego
Kategoria: Edukacja
Data: 2025-02-01 - 2026-12-31

„Demokr@cja, Cyfryzacja procesów demokratycznych” organizowane przez Fundacje Europejskich Inicjatyw

"Ucz się bo nie ogarniesz"

Miejsce: Bytom i Piekary Śląskie.
Kategoria: Edukacja
Data: 2025-02-28 - 2025-03-07

"Ucz się bo nie ogarniesz" - Metody szybkiej i efektywnej nauki. Z inicjatywy I`go Liceum Ogólnokształcące im. J. Smolenia.

„EkoBytom”

Miejsce: Bytom.
Kategoria: Miasto
Data: 2025-03-01 - 2026-02-28

„EkoBytom” - projekt o charakterze ekologicznym powstały dzięki zaangażowaniu m.in Fundacji Europejskich Inicjatyw na Śląsku.

Wystawa „Hörst du mein heimlisches Rufen?” = „Słyszysz me ciche wołanie”

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu, plac Jana III Sobieskiego 3
Kategoria: Historia
Data: 2025-03-03 - 2025-03-31
Historia / 2025-03-03

Od poniedziałku, 3 marca w Galerii Rotunda Miejskiej Biblioteki Publicznej przy pl. Jana III Sobieskiego będzie można oglądać wystawę „Hörst du mein heimlisches Rufen?” = „Słyszysz me ciche wołanie”, która powstała z inicjatywy Towarzystwa Społeczno–Kulturalnego Niemców Województwa Śląskiego – Koło w Stolarzowicach.

Wystawa przedstawia losy mieszkańców Stolarzowic i Górnik w 1945 roku, nawiązując do wydarzeń określanym mianem Tragedii Górnośląskiej, a więc wydarzenia niezwykle traumatycznego w historii Górnego Śląska.

Wystawę „Hörst du mein heimlisches Rufen?” = „Słyszysz me ciche wołanie” będzie można oglądać w Galerii Rotunda Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu od 3 do 31 marca 2025 roku.

Youth City Synergy 2.0,

Miejsce: Bytom
Kategoria: Edukacja
Data: 2025-03-03 - 2025-03-11

Międzynarodową wymiana młodzieży Youth City Synergy 2.0

Wyjątkowy koncert z okazji 80-lecia Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Bytomiu

Miejsce: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu, ul. Moniuszki 17
Kategoria: Kultura
Data: 2025-03-03
Godzina: 17:00
Kultura / 2025-03-03

To będzie wyjątkowe wydarzenie. Z okazji 80-lecia Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Bytomiu absolwenci bytomskiej placówki wezmą udział w koncercie będącym z jednej strony hołdem dla patrona Szkoły Muzycznej – Fryderyka Chopina, zaś z drugiej ukoronowaniem 80-letniej tradycji kształcenia młodych talentów pianistycznych w naszym mieście.

Zapraszamy 3 marca do sali koncertowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Bytomiu o godz. 17:00. Bezpłatne wejściówki dostępne są w sekretariacie szkoły.

BCKino – Nosferatu

Kategoria: Bytomskie Centrum Kultury
Data: 2025-03-03
Godzina: 20:00:00
Podkategoria: BCKino, BCKino w samo południe
Bytomskie Centrum Kultury / 2025-03-03

Nosferatu – horror, USA, Czechy, 2024; reż.: Robert Eggers; obsada: Willem Dafoe, Bill Skarsgard, Nicholsa Hoult, Lily-Rose Depp, Aaron Taylor-Johnson.

Straszliwy Nosferatu (Bill Skarsgård) zakochuje się w młodej, pięknej kobiecie (w tej roli Lily-Rose Deep). Powodowany rosnącą obsesją wampir sieje wokół grozę, strach i zniszczenie. NOSFERATU Roberta Eggersa to gotycka opowieść o obsesji między nawiedzoną kobietą i przerażającym, zauroczonym nią wampirem. Zuchwałe kino Roberta Eggersa jest zawsze prezentem dla fanów i z pewnością zapowiada się wyjątkowe widowisko.

05.03 godz. 12.00 w ramach BCKino w samo południe. Na TEN seans bilety ulgowe do zakupu w kasie biletowej – 13 zł (Bytomska Karta Seniora).

Czas trwania: 132 min (UIP)
Wiek: 18+ (napisy)
Miejsce: sala Gloria (I piętro)
Bilety: 15 zł

STAND-UP: Mateusz Socha – SZUR!

Miejsce: Sala ToTu
Kategoria: Bytomskie Centrum Kultury
Data: 2025-03-03
Godzina: 20:30:00
Podkategoria: Kabarety, Stand-Up
Bytomskie Centrum Kultury / 2025-03-03

03.03
poniedziałek
17.30 i 20.30
STAND-UP: MATEUSZ SOCHA – SZUR!

Zapraszamy na występ z najnowszym programem Mateusza Sochy pt. „Szur”!

UWAGA!
– Bilety do kupienia tylko na www.kupbilecik.pl
– Występ dla osób powyżej 18 roku życia (między 16 a 18 rokiem życia z pisemnym pozwoleniem od rodziców).
– Występ może być nagrywany. Zakup biletu równoważny jest ze zgodą na upublicznienie swojego wizerunku.
– Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione.
– Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym.
– Organizator zastrzega sobie prawo wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety.
– Kupując bilet akceptujesz powyższe uwagi.

Czas trwania: 110 min | Miejsce: sala ToTu (I piętro) | Wiek: 18+ | Bilety do zakupu jedynie na stronie:
17.30https://kbq.pl/146838
20.30https://kbq.pl/146839

Bytomskie Centrum Kultury nie ponosi odpowiedzialności za zakup biletów na innych witrynach.

W celu zakupu miejsca dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim prosimy o wcześniejszy kontakt z kasą Bytomskiego Centrum Kultury.

Organizator: SOPEL EVENTS Spółka z o.o.

_____________________________

Szanowni Państwo,
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc do parkowania przed Bytomskim Centrum Kultury, zachęcamy do korzystania z parkingu, który znajduje się przy Placu Sobieskiego oddalonego o około 400 metrów od naszej instytucji. Parking jest bezpłatny w soboty i niedziele, a od poniedziałku do piątku od godziny 17.00. Poniżej zamieszczamy mapę przedstawiającą trasę z parkingu do BECEKu. 

Pozdrawiamy
Zespół Bytomskiego Centrum Kultury

 
do góry