• język migowy
  • BIP

Kalendarium

terminarz dnia 21.09.2024

Znów mam apetyt na książkę

Miejsce: MBP
Kategoria: Kultura
Data: 2024-07-01 - 2024-11-30

Projekt Miejskiej Biblioteki Publicznej animujący czytelnictwo pod hasłem "Znów mam apetyt na książkę".

Projekt: . „Zwolnieni z teorii”

Miejsce: I Liceum Ogólnokształcące w Bytomiu.
Kategoria: Edukacja
Data: 2024-09-01 - 2025-04-01

Projekt: . „Zwolnieni z teorii”.

Konkurs "Pamiętniki kobiet z rodzin górniczych"

Kategoria: Kultura
Data: 2024-09-05 - 2024-10-31
Kultura / 2024-09-05

Konkurs kierowany zarówno do kobiet, które są związane z górnictwem poprzez męża, ojca, przodków, jak i tych, związanych z branżą górniczą i okołogórniczą zawodowo. Projekt pomysłu dr Moniki Glosowitz pt. „Pamiętniki kobiet z rodzin górniczych” oddaje inicjatywę kobietom, których głos w pamięci kulturowej regionu jest prawie nieobecny.

Regulamin konkursu zakłada dowolność w kwestii utrwalenia wypowiedzi. Swoją historię można przekazać w postaci drukowanego tekstu, bądź też nagrania, bądź odręcznych zapisów. Prace można wysyłać do 31 października 2024 r. na adres: archiwumwegla@gmail.com lub na Kancelarię Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka Leszczyny, ul. Parkowa 9, 44-230 Czerwionka-Leszczyny (z dopiskiem „Pamiętniki kobiet z rodzin górniczych”).

Księga, która przetrwała wieki - Historia Biblii

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu, plac Jana III Sobieskiego
Kategoria: Miejska Biblioteka Publiczna
Data: 2024-09-19 - 2024-10-02
Miejska Biblioteka Publiczna / 2024-09-19

Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Władysława Studenckiego w Bytomiu serdecznie zaprasza na wystawę: „Księga, która przetrwała wieki - Wystawa Biblii”. To nietypowa wystawa i niecodzienne zwiedzanie. Wystawa, która umożliwia dosłowne dotknięcie słowa zapisanego na papirusach, skórach zwierzęcych, a także współczesnych reprintach starych wydań. Udział w wydarzeniu stanowi okazję uczestniczenia w niecodziennej lekcji języka polskiego i historii. Wystawa została zorganizowana przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego. Zbór w Bytomiu, przy udziale Miejskiej Biblioteki Publicznej im. prof. Władysława Studenckiego w Bytomiu.

Termin wystawy: od 19 września do 2 października 2024, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 16.00.

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Władysława Studenckiego w Bytomiu pl. Jana III Sobieskiego 3, sala 302 III piętro (z dostępem do windy)

Wstęp wolny.

Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszą rejestrację pod numerem telefonu 502 965 570.

Polsko-ukraińska wymiana młodzieży Connect the states – PL&UA Youth

Miejsce: Fundacja Europejskich Inicjatyw na Śląsku
Kategoria: Edukacja
Data: 2024-09-19 - 2024-09-24

Polsko-ukraińska wymiana młodzieży Connect the states – PL&UA Youth

Spoglądając w kosmos. Wernisaż Marzeny Rogozińskiej

Miejsce: Lokal w Bytomiu, plac Jana III Sobieskiego 3
Kategoria: Kultura
Data: 2024-09-20 - 2024-10-18
Kultura / 2024-09-20

Spektakularne obrazy gwiazd, mgławic, galaktyk oraz zjawisk astronomicznych, które urzekają zarówno swoją estetyką, jak i naukową precyzją będzie można zobaczyć podczas wystawy Marzeny Rogozińskiej. Zapraszamy w piątek 20 września o godz. 17.00 do lokalu w Bytomiu /plac Jana III Sobieskiego 3/ na wernisaż astrofotografii „Spoglądając w kosmos”. Wstęp bezpłatny.

Wystawę w lokalu w Bytomiu będzie można oglądać od 20 września do 18 października.

Dzień Otwarty Zajezdni Tramwajowej

Miejsce: Zajezdnia Tramwajowa w Bytomiu-Stroszku, ul. Drzewna
Kategoria: Historia
Data: 2024-09-21

Dzień otwarty i możliwość zwiedzania zajezdni tramwajowej.

Dzień otwarty Zajezdni Tramwajowej w Stroszku

Miejsce: Zajezdnia Tramwajowa w Bytomiu-Stroszku, ul. Drzewna
Kategoria: Miasto
Data: 2024-09-21
Godzina: 11:00
Miasto / 2024-09-21

Zwiedzanie zajezdni tramwajowej, parada tramwajów, wystawa poświęcona historii tramwajów na Śląsku, ale także symulator kabiny motorniczego, pokaz podnoszenia wagonu tramwajowego oraz występy artystyczne i koncert zespołu Universe. To tylko niektóre atrakcje, jakie spółka Tramwaje Śląskie zaplanowała na sobotę 21 września podczas Dnia Otwartego Zajezdni Tramwajowej w Bytomiu-Stroszku przy ul. Drzewnej 2. Tramwaje Śląskie przygotowały też specjalne linie tramwajowej i autobusowe, które dowiozą miłośników tramwajów na miejsce.

Początek wydarzenia o godz. 11:00

Więcej na Odwiedź zajezdnię tramwajową w Stroszku i zobacz, jak wygląda praca motorniczego

Mecz piłki nożnej w ramach II ligi: BS Polonia Bytom - ŁKS II Łódź

Miejsce: Boisko sportowe przy ul. Piłkarskiej 8 w Bytomiu
Kategoria: Sport
Data: 2024-09-21
Godzina: 12:00
Sport / 2024-09-21

Zapraszamy w sobotę 21 września o 12:00 na mecz piłki nożnej w ramach II ligi, w którym piłkarze BS Polonia Bytom podejmą na boisku przy ul. Piłkarskiej zespół ŁKS II Łódź.

15. PKO Bytomski Półmaraton

Miejsce: Bytom - Miechowice
Kategoria: Sport
Data: 2024-09-21
Godzina: 13:00
Sport / 2024-09-21

Dla wielu biegaczy imprezy takie jak maratony i półmaratony to prawdziwe rarytasy, z kolei dla biegaczy-amatorów to wielka szansa na sprawdzenie możliwości swojego organizmu w rywalizacji z rówieśnikami. Nie inaczej jest podczas Bytomskiego Półmaratonu, jednej z największych w południowej Polsce imprez biegowych, która co roku ściąga do naszego miasta biegaczy z Polski, ale również wielu krajów europejskich.

W zawodach mogą wziąć udział zarówno miłośnicy biegów na dystansie 21,097 km – cała trasa półmaratonu, ale również na dystansach: 5 i 10 km oraz pasjonaci nordic walkingu.

Organizatorami wydarzenia są: Towarzystwo Tenisa Stołowego Polonia Bytom, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu, Centrum Handlowe Atrium Plejada, Castorama Bytom, zaś patronat nad imprezą objął prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.

Więcej na Lubisz biegać? Zbliża się 15. PKO Bytomski Półmaraton. Nadal trwają zapisy

Koncert kameralny w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej

Miejsce: Kościół ewangelicko-augsburski w Bytomiu-Miechowicach, ul. Matki Ewy 1
Kategoria: Kultura
Data: 2024-09-21
Godzina: 17:00
Kultura / 2024-09-21

W sobotę 21 września w kościele ewangelicko-augsburskim odbędzie się kameralny koncert, który przeniesie widzów w świat subtelnych dźwięków muzyki doby baroku i romantyzmu. Wieczór wypełnią utwory m.in. z oper i operetek zagrane w towarzystwie organów oraz duetu sopranu i mezzosopranu.

Wykonawcami będą: Justyna Bujak - sopran Karolina Borodziuk - mezzosopran Jakub Plewa - organy

Zapraszamy 21 września o 17:00 do kościoła ewangelicko-augsburskiego w Bytomiu-Miechowicach, ul. Matki Ewy 1.

Wstęp wolny.

Spotkanie z potomkami rodu Tiele-Wincklerów

Miejsce: Kościół ewangelicko-augsburski w Bytomiu-Miechowicach, ul. Matki Ewy 1
Kategoria: Pałac w Miechowicach
Data: 2024-09-21
Godzina: 17:00
Pałac w Miechowicach  / 2024-09-21

Uwaga! Zmiana lokalizacji spotkania. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem, spotkanie z potomkami rodziny Tiele-Wincklerów odbędzie się w kościele Ewangelicko-Augsburskim w Bytomiu-Miechowicach przy ul. Matki Ewy 1

Dla miłośników historii to wydarzenie, które z pewnością na długo zapadnie w ich pamięci. Miechowice odwiedzą przedstawiciele rodu Tiele-Wincklerów, a więc potomkowie sławnego Franza Wincklera, właściciela Miechowic. Podczas spotkania w kościele Ewangelicko-Augsburskim w Bytomiu-Miechowicach przy ul. Matki Ewy 1, w sobotę 21 września o godz. 17.00 poznamy nie tylko ich współczesne losy, ale również historyczne miejsca związane z ich rodem.

Spotkanie przeprowadzone będzie w języku niemieckim – ze względu na ograniczoną dostępność zestawów słuchawkowych do tłumaczenia symultanicznego, obowiązują zapisy.

W sobotę 21 września oprócz spotkania z potomkami rodu Tiele-Wincklerów odbędą się również dwa spacery po Miechowicach. Spotkanie na Górze Gryca poprowadzi Teresa Ebis, natomiast spacer na ul. Bończyka poprowadzi właściciel jednego z domów - Joachim Mathea.

Spacery odbędą się w ramach projektu "Pochodzimy. Zobaczymy" realizowanego w Pałacu w Miechowicach dzięki Bytomskiemu Klubowi Samorządowemu i dofinansowaniu w ramach projektu Spójnik! Katowice Europejska Stolica Kultury.

O 19:00 zapraszamy także na koncert bluesowy zespołu Marka "Makarona" Motyki. Bilety w cenie 10 zł.

Więcej na Spotkanie z potomkami rodu Tiele-Wincklerów

Meduza

Miejsce: Bytom, Opera Śląska, Duża Scena Opery Śląskiej
Kategoria: Opera Śląska
Data: 2024-09-21
Godzina: 18:00
Dodatkowe informacje: Wydarzenie w ramach akcji #30 za 30
Ludomir Różycki
Premiera: 21.09.2024 r.

Kierownictwo muzyczne: Maciej Tomasiewicz

Wystąpią: 

Piotr Kalina 

Marta Huptas

Anna Borucka

Adam Sobierajski

Adam Woźniak

Maciej Komandera

Zbigniew Wunsch

Grzegorz Szostak

Kamil Zdebel

Chór oraz Orkiestra Opery Śląskiej pod dyrekcją Macieja Tomasiewicza

 

Opera w 3 aktach

Meduza Ludomira Różyckiego, to dzieło które powstało w latach 1908-1911, ale mimo ogromnych starań, nie przetrwało do czasów współczesnych. Po II wojnie światowej Różycki podjął się żmudnej rekonstrukcji opery. Za podstawę odbudowy opery posłużył szczęśliwie zachowany wyciąg fortepianowy, wydany przed wojną w Berlinie. Obecnie rękopis Meduzy znajduje się w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. 

W 2023 roku, w 70. rocznicę śmierci kompozytora, Opera Śląska postanowiła wydać dzieło Różyckiego drukiem, co stanowi hołd dla twórczości kompozytora oraz wkładu, jaki wniósł w polską muzykę operową. Partyturę przepisał Maciej Tomasiewicz, który objął także kierownictwo muzyczne nad premierą. 

Rekonstrukcja była szczególnie trudna z uwagi na zniszczenie partytury i głosów orkiestrowych podczas powstania warszawskiego. Za podstawę do odbudowy opery posłużył szczęśliwie zachowany wyciąg fortepianowy, wydany przed wojną w Berlinie.

 

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Wydarzenia artystyczne dla dzieci i młodzieży”.

 

AKT I

W Pawii, porą przedwieczorną chór intonuje pochwałę wiosny i miłości. Niebawem, wśród tłumu pojawia się młodzieniec Luini, przytaczając historię miłosną pięknej Paoli, której smutki po stracie ukochanego Battisty przyszło jej „topić”…w ramionach litościwego Guida. Luini, ujrzawszy pojawiającą się w jednym z balkonów piękną modelkę – Gasparę, próbuje ją  namówić do zejścia. Gaspara świadoma zamiarów młodzieńca nie dość, że nie ulega względom Luiniego, wręcz podsyca jego zauroczenie. Miłosne zaloty przerywa wejście Demeli, siostry młodzieńca, która usiłuje ochłodzić zapał brata. Wypomina Gasparze zalotników, którzy stracili życie w pogoni za jej miłosnymi pokusami i obietnicami. Luini pozostaje niewzruszony na osąd Demeli i próbuje uwieść Gasparę. Siostra nie daje jednak za wygraną, przeklina Gasparę i ostrzega przed próbą rozkochania w sobie Leonarda da Vinciego. Modelka zapewnia, że nie ma złych zamiarów, a Mistrz-geniusz pozostaje niewzruszony na jakiekolwiek pokusy. Schyłek dnia i dźwięk dzwonów zwiastuje śpiew tłumu sławiący kult życia i pracy.

AKT II

Nocą, w pracowni Leonarda pojawia się Rapsod – postać fantastyczna, która w obecności śpiącego Mistrza ujawnia dychotomię jego życia: jako geniuszowi postawionemu obok Stwórcy, którego osobę oraz dzieła podziwiać i ubóstwiać będzie świat, pozostanie tylko samotność i wyniszczające uczucie tęsknoty za dawnym życiem. Taka jest cena za nieśmiertelność i sekret jego sztuki – komentuje chór. Wraz ze zniknięciem Rapsoda, świta poranek i budzi się Leonardo. Mistrz kontempluje sen; odpowiedzialność za zdobyty wszechmiar wiedzy wewnętrznie go niszczy. Na nic jednak jego siła, kiedy krnąbrna wola pcha go w kierunku Gaspary. Leonardo jest gotów oddać wszystko za choć drobną jej pieszczotę. Słychać duet lutni i skrzypiec – to instrumenty Mistrza. Pojawia się Gaspara, gotowa do pozowania, zauważając zmęczenie Leonarda. Mistrz ujawniając prawdę, poczyna komplementować urodę swojej modelki. Gaspara przekonana o niewzruszoności Leonarda chwali jego sztukę. Mistrz wyjawia swoje rozterki – piękno Gaspary zawładnęło nim, a jego dotychczasowe dzieła mogłyby nawet pójść w zapomnienie w zamian za jej obecność przy nim. Gaspara pragnie jedynie sławy danej mocą sztuki. Oddala chęci Leonarda i odchodzi. W pracowni pojawia się Demela i ostrzega Mistrza przed zapędami Gaspary. W trosce o Leonarda jest gotowa ją zabić. Leonardo odrzuca propozycję Demeli i postanawia swymi siłami rozprawić się z Gasparą.

AKT III

W pracowni Leonarda spotykają się jego uczniowie: Marco, Antonio, Andrea i Cesare, którym towarzyszy Demela, oczekując powrotu Mistrza. Artyści kpią sobie z daremnego trudu i rzekomej bezinteresowności Demeli. Andrea naśmiewa się z ostatnich wydarzeń i przedstawia opowiastkę, jakoby Leonardo wstąpił do piekieł, by wyprosić u czartów kobietę cud – Gasparę. Diabły stawiają dwa warunki – Leonardo nie może skrywać całodniowych igraszek przed nimi i w żadnym wypadku namalować Madonny z jej obliczem! W opowiastce i w życiu mistrzowi najwyraźniej nic nie zagrozi, bo przepadł na wiele dni bez słowa. Uczniowie dobrze się bawią dworując z uczuć Demeli, mając za nic chęci dziewczyny do zaprowadzenia porządku w pracowni. Wśród nieznanych im dzieł odnajdują szkic „Ostatniej Wieczerzy” i portret Gaspary. Uczniowie zwołują lud, który pełen entuzjazmu prędko zjawia się pod pracownią Vinciego. Ich oczom ukazuje się mroczny portret Meduzy. Przerażeni odchodzą w trosce o własne życie – wzrok straszydła może przemienić w kamień. Wybija północ, kiedy Gaspara przychodzi do pracowni Leonarda na umówione spotkanie. Choć przybyła wcześniej, ma wątpliwości czy Mistrz się pojawi i jej nie oszuka – gdyby ją zawiódł, byłaby gotowa go zabić. Po chwili zjawia się Leonardo, oznajmiając, że niebawem wyjeżdża i nie przekaże jej obiecanego portretu. Gaspara nie potrafi pogodzić się z decyzją Leonarda, z kolei Mistrz jest rozdarty między uczuciami do niej, a faktem, że stanęła między nim a ludźmi i wprowadziła żałobny ton w jego życie. Gaspara jest przerażona słowami Leonarda, lecz w końcu grozi mu śmiercią. Mistrz nie mając już złudzeń co do zamiarów modelki, zmienia zdanie i postanawia oddać jej portret godzien jej czynów. Ogromną radość Gaspary przerywają odzywające się z oddali dźwięki duchów. Nic jednak nie jest w stanie jej powstrzymać przed obejrzeniem portretu. Na jego widok pada na ziemię przemieniona w kamień własnym spojrzeniem – Meduzy.

Wg rekonstrukcji partytury z 1952 roku, w oparciu o oryginalne libretto C. Jellenty

 

Obsada

Obsada spektaklu w dniu 21.09.2024 r., g. 18:00 - Opera Śląska w Bytomiu

Soliści, Chór oraz Orkiestra Opery Śląskiej pod dyrekcją Macieja Tomasiewicza

 

LEONARDO

Piotr Kalina

 

GASPARA

Marta Huptas

 

DEMELA

Anna Borucka

 

LUINI

Adam Sobierajski

 

RAPSOD

Adam Woźniak

 

MARCO

Maciej Komandera

 

ANDREA

Zbigniew Wunsch

 

CESARE

Grzegorz Szostak

 

ANTONIO

Kamil Zdebel


BCKino – Drużyna A(A)

Kategoria: Bytomskie Centrum Kultury
Data: 2024-09-21
Godzina: 19:30:00
Podkategoria: BCKino, BCKino w samo południe
Bytomskie Centrum Kultury / 2024-09-21

Drużyna A(A) – dramat, komedia, Polska, 2024; reż.: Daniel Jaroszek; obsada: Danuta Stenka, Maria Sobocińska, Magdalena Cielecka, Łukasz Simlat.

Czwórka uzależnionych krzyżowo anonimowych alkoholików, żeby uratować swój ośrodek terapeutyczny, podejmuje się przeszmuglowania przez całą Polskę dwóch cystern spirytusu. Dla własnego bezpieczeństwa porywają w podróż swojego terapeutę. Podróż okazuje się jednak bardziej niebezpieczna niż się spodziewali, bo w ślad za nimi – a raczej za nielegalnym alkoholem, który przewożą – podąża również celniczka, która nie do końca jest tym, za kogo się podaje. Od tej pory wszystko się komplikuje. Czy Leszkowi, Wioli, Dominikowi, Karolinie i Wojtkowi uda się zakończyć misję, ale też nie ulec słabościom i nie przerwać terapii?

Seanse:
20.09-03.10 godz. 19.30
21.09 godz. 11.00
22.09 godz. 15.00
28-29.09 godz. 15.00

25.09 godz. 12.00 w ramach BCKino w samo południe. Na TEN seans bilety ulgowe do zakupu w kasie biletowej – 13 zł (Bytomska Karta Seniora).

Czas trwania: 106 min (Next Film)
Wiek: 15+
Bilety: 15 zł 
Miejsce: sala Gloria (I piętro)

Spektakl: Goło i Wesoło

Kategoria: Bytomskie Centrum Kultury
Data: 2024-09-21
Godzina: 19:30:00
Podkategoria: Teatr
Bytomskie Centrum Kultury / 2024-09-21

Bytomskie Centrum Kultury zaprasza 21 września (sobota), o godz. 16:00 oraz 19:30, na spektakl „Goło i wesoło”. Komedia autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii, która miała miejsce w 1987 r. To mówi samo za siebie! Spektakl wyprodukował Teatr Gudejko, odpowiedzialny za takie hity jak „Berek, czyli upiór w moherze”, „Nerwica natręctw” czy „Między łóżkami”.
„Goło i wesoło” to historia kilku bezrobotnych z Tomaszowa Mazowieckiego, którzy wpadają na pomysł, by założyć grupę striptizerów. Pod nazwą „Napalone Nosorożce” planują zrealizować marzenie o wielkiej karierze, która przerwałaby pasmo życiowych porażek. Będziemy więc towarzyszyć im w tym zuchwałym przedsięwzięciu, obserwując, jak pobierają pierwsze, nieudolne lekcje tańca, starają się o występ w klubie Eden (jedynym w mieście) czy wreszcie – po wielu godzinach ćwiczeń – dają swój premierowy, niezapomniany występ. 

„Goło i wesoło” to zaskakująca i przezabawna komedia. Za opracowanie artystyczne spektaklu odpowiada Tomasz Sapryk, a na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Katarzynę Ptasińską, Sebastiana Cybulskiego, Michała Lesienia-Głowackiego i Piotra Zelta
Przed nami gorący wieczór w towarzystwie „Napalonych Nosorożców”. Jesteście gotowi?

Spektakl tylko dla dorosłych!

Obsada:
Katarzyna Ptasińska
Sebastian Cybulski / Maciej Mikołajczyk
Wojciech Solarz / Maciej Mikołajczyk
Michał Lesień-Głowacki / Maciej Mikołajczyk
Michał Meyer / Maciej Mikołajczyk / Krzysztof Piątkowski
Marek Kaliszuk
Piotr Zelt / Maciej Mikołajczyk

Autor: Stephen Sinclair & Anthony McCarten 
Przekład: Lou Rising
Opracowanie artystyczne: Tomasz Sapryk
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Choreografia: Krzysztof Kris Adamski
Produkcja: Teatr Gudejko

Miejsce: sala ToTu (I piętro)
Bilety: rząd X – 160 zł, rząd XVII – 130 zł
Czas trwania: 135 minut

Bytomskie Centrum Kultury nie ponosi odpowiedzialności za zakup biletów na innych witrynach.

Organizator: Agencja Adria Art

W celu zakupu miejsca dla osoby  poruszającej się na wózku inwalidzkim prosimy o wcześniejszy kontakt z kasą Bytomskiego Centrum Kultury.

 

Międzynarodowy Festiwal G.G. Gorczyckiego

Miejsce: kościół Św. Jacka, ul. Matejki 1
Kategoria: Kultura
Data: 2024-09-21
Godzina: 19.00

Tego wieczoru  wystąpi sopranistka Dorota Szczepańska wraz z Zespołem Instrumentów Dawnych Polskiej Opery Królewskiej Capella Regia Polona pod kierownictwem Krzysztofa Garstki. Program koncertu poświęcony będzie twórczości Georga Friedricha Händla, jednego z najwybitniejszych kompozytorów epoki baroku.

Samochodowe kino pod chmurką z ISB CREW

Miejsce: CH M1 przy ul. Strzelców Bytomskich w Bytomiu-Stroszku
Kategoria: Kultura
Data: 2024-09-21
Godzina: 20:00
Kultura / 2024-09-21

Dla miłośników kina pod chmurką mamy dobrą wiadomość. W najbliższą sobotę 21 września po raz kolejny zapraszamy na parking CH M1 przy ul. Strzelców Bytomskich, gdzie ISB CREW zaplanowało pokaz filmowy.

Seans rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do 23:00.

Przypomnijmy, że w czerwcu Stowarzyszenie ISB Crew również zorganizowało na parkingu przed CH M1 kino samochodowe, a kultowy film „Szybcy i Wściekli” zobaczyło około 300 osób.

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dla Dzieci

Miejsce: Hala Judo Czarnych Bytom przy ul. Łużyckiej 90 w Bytomiu
Kategoria: Sport
Data: 2024-09-21
Godzina: 9:00
Sport / 2024-09-21

Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Bytomia w Judo dla Dzieci, które 21 września odbęda się w Hali Judo Czarnych Bytom przy ul. Łużyckiej 90. Początek zawodów od godz. 9:00.

Otwarte Mistrzostwa Bytomia Dzieci w Judo to doskonała okazja, aby wykazać się umiejętnościami, rywalizować z najlepszymi i walczyć o prestiżowy Puchar HMS Fitness.

 
do góry