Zwycięstwo niebiesko-czerwonych
22 Maja 2021Po wielu miesiącach gry bez publiczności dziś na stadionie w Szombierkach, przy dopingu kibiców podopieczni Kamila Rakoczego pokonali rezerwy Zagłębia Lubin.
Dzięki poluzowaniu obostrzeń sanitarnych, na stadionie przy ul. Modrzewskiego mogli się dziś pojawić fani Polonii. Bilety wyprzedały się momentalnie i na trybunach zasiadła maksymalna, dozwolona liczba kibiców. Do Bytomia przyjechał dobrze grający w ostatnich spotkaniach zespół Zagłębia II Lubin, więc wszyscy spodziewali się emocjonującego spotkania. I takie też było. Jedyna bramka padła w ostatnich sekundach pierwszej połowy. Jej strzelcem był Dawid Krzemień. W drugiej połowie sędzia zarządził rzut karny dla gości. Dzięki świetnej interwencji naszego bramkarza Krzysztofa Kamińskiego, wynik się nie zmienił. Goście i gospodarze mieli wiele szans na zmianę rezultatu pojedynku. Ostatecznie trafienie Krzemienia z pierwszej połowy okazało się decydujące.
Polonia Bytom : Zagłębie II Lubin 1:0
Podobne wiadomości:
- Znamy harmonogram przygotowań piłkarskiej Polonii Bytom przed nowym sezonem 2026-06-11
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom z brązowymi medalami mistrzostw Polski 2026-06-03
- Bytomscy koszykarze awansowali na zaplecze ekstraklasy 2026-05-31
- O krok od awansu 2026-05-30
- Nasi na boisko. BS Polonia Bytom z dofinansowaniem 2026-05-28
- Koszykarzy Polonii Bytom czekają decydujące mecze o awans do pierwszej ligi 2026-05-21
- Porażka Polonii ze Śląskiem Wrocław 1:3 2026-05-17
- Koszykarze w finale play-off! 2026-05-16
- Komunikat BS Polonia Bytom w sprawie decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN 2026-05-13
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom Mistrzami Polski U17 2026-05-11