• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Znamy zwycięzców "The Piano Cup"

Znamy zwycięzców "The Piano Cup"

18 Lutego 2019
Już po raz drugi w tym roku hala „Na Skarpie” gościła „The Piano Cup”. W rozegranym w sobotę turnieju piłkarzy z rocznika 2009 najlepsza okazała się drużyna Pogoni Prudnik.

Gwarek Tarnowskie Góry, Hetman Włoszczowa, Pogoń Prudnik, Szombierki Bytom, a także dwie drużyny Polonii Bytom, prowadzone przez trenerów Aleksandra Mużyłowskiego oraz Krzysztofa Hałgasa stanęły do rywalizacji o miano najlepszej w sobotę, 16 lutego. Tym razem rywalizowali młodzi piłkarze, którzy w tym roku skończą dziesięć lat. Turniej został podzielony na dwie fazy. W pierwszej grano systemem „każdy z każdym”. Po jego zakończeniu najlepsze okazały się zespoły z Prudnika i Włoszczowej, które zdobyły po 12 punktów. Trzecie były Szombierki Bytom, na czwartej i piątej pozycji uplasowały się odpowiednio BS Polonia Bytom I i BS Polonia Bytom II. Stawkę zamykali tarnogórzanie. W drugiej fazie BS Polonia Bytom udanie rywalizowała o 5 miejsce z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Szombierki Bytom zdobyły najniższe miejsce podium wygrywając z pierwszą drużyną Polonii. A w wielkim finale spotkały się Pogoń Prudnik i Hetman Włoszczowa. Lepsi okazali się goście z Prudnika i tym samym zwyciężyli w całym turnieju.

Klasyfikację na najlepszego strzelca turnieju wygrał Wiktor Hawron-Zborowski z 11 bramkami na koncie. Szymon Matuszewski został wybrany najlepszym zawodnikiem „The Piano Cup” Polonia Bytom U10. Tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Michała Steczko z Szombierek Bytom.
4.jpg 4.jpg
4

The Piano

do góry