• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Zaszczepili się i spisali w Łagiewnikach

Zaszczepili się i spisali w Łagiewnikach

5 Września 2021

120 osób zaszczepiło się dziś /5 września/ w mobilnym punkcie szczepień przy parafii Św. Jana Nepomucena w Łagiewnikach. Nieopodal, bo przy pl. Szalonka przeprowadzono też akcję Narodowego Spisu Powszechnego, z której skorzystało prawie pół tysiąca osób.

Przypomnijmy, że była to już kolejna akcja Mobilnego Punktu Szczepień, w ramach której mieszkańcy Bytomia mogli zaszczepić się przeciwko Covid -19 jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

Kolejna mobilna akcja w Szombierkach

W niedzielę, 12 września możliwość skorzystania z mobilnego punktu szczepień oraz udziału w Narodowym Spisie powszechnym otrzymają mieszkańcy Szombierek. Nie trzeba się wcześniej rejestrować - wystarczy mieć przy sobie dowód tożsamości.

Punk będzie działać od 7.30 do 17.30 w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Frycza-Modrzewskiego 2.

Mobilny Punkt Szczepień i Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w Łagiewnikach (1) Mobilny Punkt Szczepień i Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w Łagiewnikach (1)
10

Mobilny Punkt Szczepień i Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w Łagiewnikach

do góry