• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Współpraca i dobre relacje

Współpraca i dobre relacje

15 Maja 2024

Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa we współpracy z Lożą Katowicką Business Centre Club i gminą Bytom już po raz kolejny zorganizowała spotkanie sieciujące przedsiębiorców działających na terenie naszego miasta.

Spotkanie w Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych Skarpa Bytom w Rozbarku zainaugurowali jego gospodarze Krzysztof Gajos, prezes Zarządu Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, dr Jacek Siatkowski, dyrektor Loży Katowickiej oraz Michał Bieda zastępca prezydenta Bytomia.

Wzięli w nim udział także członkowie izby reprezentujący szereg branż oraz inwestorzy spoza Bytomia, którzy realizują swoje przedsięwzięcia na terenie miasta.

W ramach spotkania, dr  inż. Mariusz Kruczek z Głównego Instytutu Górniczego – Państwowego Instytutu Badawczego, przedstawił przedsiębiorcom  zagadnienia związane z Funduszem Sprawiedliwej Transformacji, możliwościami i uwarunkowaniami aplikowania o dofinansowanie sektora przedsiębiorczości w ramach krajowych i europejskich instrumentów finansowych.

Z koleinowe horyzonty działania Business Centre Club na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw przedstawił dr Jacek Siatkowski.

Podobne wiadomości:

do góry