• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/W sobotę hokejowy mecz gwiazd. Ostatnie bilety do kupienia (..)

W sobotę hokejowy mecz gwiazd. Ostatnie bilety do kupienia na lodowisku

19 Września 2022

W sobotę, 24 września na Lodowisku im. Braci Nikodemowiczów Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zmierzy się z TVN24. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie dziesięcioletniego Kuby Goniwiechy, który cierpi na chorobę Niemanna-Picka, nazywaną dziecięcym Alzheimerem. Ostatnie bilety są do kupienia na lodowisku.

Mecz w Bytomiu świetnie się zapowiada. Podczas charytatywnego spotkania zagrają m.in. jeden z najwybitniejszych polskich hokeistów w historii Mariusz Czerkawski, wokalistka Ewelina Lisowska, generał Roman Polko, aktorka Julia Wróblewska, satyrycy Rafał Bryndal i Jacek Łapot, prezenter telewizyjny Robert Kantereit, dziennikarze: Arleta Zalewska, Tomasz Olbratowski i Darek Maciborek. Zagra także prezydent Bytomia Mariusz Wołosz. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie dziesięcioletniego Kuby Goniwiechy, który cierpi na chorobę Niemanna-Picka, nazywaną dziecięcym Alzheimerem.

b

Gdzie można kupić bilety?

Wejściówki kosztują 30 zł. Kibice mogą kupić bilety na Lodowisku w sekretariacie klubu od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 15, w sklepie Sport Rebel (znajdującym się przy lodowisku) od godziny 12 do 18 oraz w siedzibie spółki BS Polonia Bytom przy ulicy Kolejowej 2a od godziny 8 do 16. Bilety są również do kupienia w portalu KupBilet.pl. W sobotę w dniu meczu wejściówki będzie można kupić od godziny 15, na dwie godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

 

Podobne wiadomości:

do góry