Uwaga kierowcy i piesi. Zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i Piekarskiej
4 Lutego 2023Wykonawca modernizacji torowiska tramwajowego i układu drogowego w ul. Piekarskiej - firma Eurovia Polska SA, w związku z kolejnym etapem robót wprowadzi w poniedziałek 6 lutego zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Piekarskiej z ul. Powstańców Śląskich.
Jakie czekają zmiany kierowców i pieszych od 6 lutego?
W związku z prowadzonymi pracami przy modernizacji torowiska tramwajowego, od 6 lutego zawężona zostanie jezdnia po południowej stronie skrzyżowania ul. Piekarskiej i Powstańców Śląskich (od strony centrum miasta). Po trzech dniach, kiedy zostaną zrealizowane zaplanowane roboty, prace budowlane zostaną przeniesione na drugą stronę skrzyżowania. Wówczas zawężony zostanie pas ruchu po północnej stronie skrzyżowania tj. od strony Zakładu Pogrzebowego „Firma Walicki”. W rejonie skrzyżowania ul. Piekarskiej i Powstańców Śląskich ruch będzie sterowany ręcznie przez pracowników firmy Eurovia. Wprowadzone zostanie także ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmian w organizacji ruchu, jakie zostaną wprowadzone 6 lutego na skrzyżowaniu ul. Piekarskiej i Powstańców Śląskich.
Podobne wiadomości:
- Nowy zakład za 110 mln zł w bytomskiej strefie KSSE. Będą tam produkować opakowania 2026-05-29
- Proszę wstać, sąd idzie 2026-05-23
- Miasta Idei. Przyszłość Bytomia, jako miasta pogórniczego 2026-04-20
- Zmiana organizacji ruchu na ul. Piekarskiej 2026-03-26
- Kolejne przedszkola przejdą gruntowną termomodernizację 2026-03-02
- Neonowe akcenty na Piekarskiej 2026-02-24
- Budynek Przedszkola Miejskiego nr 24 przejdzie kompleksową modernizację 2026-02-04
- Nowy żłobek i przedszkole w Śródmieściu 2025-12-09
- Rusza warty blisko 15 mln zł remont Bytomskiego Centrum Kultury 2025-12-01
- PEC Bytom: 30 milionów złotych na inwestycje i remonty w 2025 roku 2025-11-06