Strona główna/Aktualności/Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w związku ze (..)

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w związku ze Świętem Konstytucji 3 Maja

29 Kwietnia 2026

W związku z organizacją miejskich obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Bytomiu, wystąpią utrudnienia drogowe oraz wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu na ulicach: Piłsudskiego/Piekarskiej, Kraszewskiego/Nawrota oraz Powstańców Warszawskich/Strzelców Bytomskich.

Około godziny 9:15 w związku z planowanym złożeniem kwiatów pod pomnikiem Wolności zlokalizowanego w rejonie skrzyżowania ulic Kraszewskiego - Piłsudskiego - Powstańców Warszawskich, zamknięta będzie możliwość jazdy ulicą na czas uroczystości.

Po zakończeniu uroczystości z okazji 3 Maja zostanie przywrócona normalna organizacja ruchu - około godziny 9:45.

Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Ponadto, informujemy, że w bieżącym roku odbędzie się oficjalny przemarsz na trasie od Kościoła św. Trójcy do Pomnika Wolności. Wydarzenie zostanie przeprowadzone z udziałem i zabezpieczeniem właściwych służb miejskich.

Podobne wiadomości:

do góry