Strona główna/Aktualności/Spotkania online z prezydentem

Spotkania online z prezydentem

2 Kwietnia 2021

Spotkajmy się online - to hasło przewodnie nowej formuły spotkań prezydenta Bytomia z mieszkańcami. Pierwsze w nowym cyklu spotkanie w formule Q&A, czyli odpowiedzi na zadane przez internautów pytania, zaplanowano na poniedziałek, 12 kwietnia o godz. 18.00 na facebookowej stronie prezydenta Mariusza Wołosza. Zaczynamy od spraw Śródmieścia.

- Od mojego ostatniego bezpośredniego spotkania z mieszkańcami minął ponad rok. Pandemia zmieniła nasze życie w wielu aspektach i choć nie możemy się spotkać bezpośrednio, chciałbym spotkać się z bytomianami online. Dialog z mieszkańcami jest dla mnie bardzo ważny, dlatego zapraszam do zadawania pytań, zgłaszania pomysłów i uwag oraz do rozmów o każdej dzielnicy naszego miasta - mówi prezydent Mariusz Wołosz.

Pytanie - odpowiedź

Podczas spotkania w formule Q&A prezydent będzie odpowiadał na pytania internautów, które zostaną zadane w komentarzach przed spotkaniem oraz podczas jego trwania. Q&A będą organizowane co drugi poniedziałek o 18.00.

Spotkania z prezydentem

Na początek Śródmieście

W ramach spotkań online na fanpage’u www.facebook.com/wolosz.bytom/, bytomianie będą mogli zadawać pytania o sprawy związane z poszczególnymi dzielnicami, zgłosić swoje uwagi, poprosić o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu. Na pytania dotyczące Śródmieścia czekamy do 11 kwietnia.

 Służby miejskie sprawdzą każdą zgłoszoną przez mieszkańca uwagę. Relacje ze spotkań pojawiają się na stronie internetowej i profilu społecznościowym miasta.

- Nie bagatelizujemy żadnej zgłoszonej sprawy. Są problemy, które nie mają prostych rozwiązań, ale mieszkańcy muszą wiedzieć, z czego to wynika - dodaje prezydent.

 Terminarz spotkań online

12 kwietnia, godz. 18.00 - Śródmieście (pytania można zadawać do 11 kwietnia)
26 kwietnia, godz. 18.00 - Miechowice (pytania można zadawać do 25 kwietnia)
10 maja, godz. 18.00 - Stroszek i os. Ziętka (pytania można zadawać do 9 maja)
24 maja, godz. 18.00 - Bobrek (pytania można zadawać do 23 maja)

Podobne wiadomości:

do góry