• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza mieszkańców na (..)

Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza mieszkańców na spotkania w dzielnicach

11 Stycznia 2022

Na początku roku prezydent Mariusz Wołosz spotka się z mieszkańcami Bytomia. W styczniu o sprawach swojej dzielnicy rozmawiali już mieszkańcy Miechowic, zaś 24 stycznia o godz. 16.00 zapraszamy mieszkańców Szombierek na spotkanie z prezydentem Mariuszem Wołoszem, które odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 45 przy ul. Zakątek 20. Z kolei w lutym czekają nas spotkania w Stroszku i na os. Ziętka.

Wiosną 2021 roku ze względu na sytuacją epidemiologiczną, spotkania z mieszkańcami były prowadzone za pośrednictwem Internetu, w nowej formule Q&A. Prezydent odpowiadał na zadane przez internautów pytania na facebookowej stronie. Jesienią sytuacja pozwoliła na powrót do bezpośrednich spotkań.

- Bardzo cieszy mnie to, że mogę rozmawiać z mieszkańcami bezpośrednio. Dialog z bytomianami jest dla mnie bardzo ważny, dlatego serdecznie zapraszam na spotkania. Harmonogram obejmie spotkaniami z mieszkańcami każdej dzielnicy - mówi prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.

Spotkania w dzielnicach

Prezydent spotkał się już z mieszkańcami Stolarzowic, Górnik, Karbia, Rozbarku, Śródmieścia i Suchej Góry oraz Miechowic. Mariuszowi Wołoszowi podczas spotkań towarzyszą zastępcy prezydenta, bytomscy radni, urzędnicy, przedstawiciele policji, straży miejskiej, Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów, Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, Bytomskich Mieszkań, Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Zakładu Budynków Miejskich-Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Harmonogram najbliższych spotkań
  • 24 stycznia, godz. 16:00 - Szombierki, Szkoła Podstawowa nr 45, ul. Zakątek 20
  • 7 lutego, godz. 16:00 - Stroszek, Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Wojciechowskiego 6
  • 28 lutego, godz. 16:00 - os. Ziętka, Szkoła Podstawowa nr 32, ul. Szymały 124

f

Harmonogram spotkań może ulec zmianie ze względu na rozwój sytuacji epidemicznej. Następne spotkania zaplanowane są na kolejne miesiące, będziemy o nich informować na bieżąco.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne zwiazane z pandemią, liczba miejsc podczas spotkań jest ograniczona. Prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego, noszenie maseczek oraz utrzymywanie dystansu.

Podobne wiadomości:

do góry