Rada Seniorów zaprasza do współpracy
24 Listopada 2025Integracja środowiska seniorów, wspieranie ich udziału w życiu miasta, a także wspólne projekty i działania na rzecz najstarszych mieszkańców Bytomia. We wtorek 25 listopada o 13.30, Bytomska Rada Seniorów zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie, które odbędzie się w Centrum Integracji Społecznej w Bytomiu przy ul. Karola Miarki 10.
– Jako Rada Seniorów chcemy nawiązać współprace z organizacjami, które na co dzień podejmują się różnorodnych działań i projektów skierowanych do osób w wieku senioralnym oraz przedsenioralnym – mówi Joanna Jonek, Przewodnicząca Rady Seniorów.
Podczas spotkania zainteresowane organizacje pozarządowe będą mogły zaprezentować swój profil działania, wymienić się kontaktami, a także porozmawiać o formach współpracy. Istotnym elementem spotkania będzie również przedstawienie członków Rady Seniorów obecnej kadencji.
Podobne wiadomości:
- Bytomska Rada Seniorów wybrana 2025-07-08
- Nabór na członków Bytomskiej Rady Seniorów 2025-01-20
- Bliżej seniorów 2022-11-14
- Dyżury Bytomskiej Rady Seniorów 2022-04-27