• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Q&A z prezydentem - Bobrek

Q&A z prezydentem - Bobrek

12 Maja 2021

Przed nami kolejne spotkanie online prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami. Podczas zaplanowanego na poniedziałek, 24 maja Q&A prezydent odpowie na pytania dotyczące Bobrka.

Podczas ostatniego spotkania online prezydent odpowiadał na pytania zadane przez mieszkańców Stroszka i osiedla Ziętka a transmisję live śledziło około 16 tysięcy internautów. Teraz szansę na zadanie swoich pytań mają mieszkańcy Bobrka. Można je zgłaszać do niedzieli, 23maja.

Podczas spotkania w formule Q&A prezydent będzie odpowiadał na pytania internautów, które zostaną zadane w komentarzach na fanpage’u www.facebook.com/wolosz.bytom/, przed spotkaniem. Służby miejskie sprawdzą każdą zgłoszoną przez mieszkańca uwagę. Relacje ze spotkań pojawiają się na stronie internetowej i profilu społecznościowym miasta.

- Zapraszam mieszkańców Bobrka do zadawania pytań, dzielenia się swoimi sugestiami na temat tej części naszego miasta. Odpowiem na nie podczas transmisji oraz w komentarzach po spotkaniu - mówi prezydent Mariusz Wołosz.

Terminarz kolejnych spotkań online

24 maja, godz. 18.00 - Bobrek (pytania można zadawać do 23 maja)
7 czerwca, godz. 18.00 - Szombierki (pytania można zadawać do 6 czerwca)
21 czerwca, godz. 18.00 - Łagiewniki (pytania można zadawać do 20 czerwca)

Plakat z terminami kolejnych spotkań online

do góry