Prezydent nagrodził nauczycieli
13 Lutego 2026Najlepsi bytomscy nauczyciele zostali wyróżnieni. Uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta odbyła się w środę 11 lutego w Sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Bytomiu.

W gronie uhonorowanych Nagrodą Prezydenta Bytomia znalazło się 55 pedagożek i pedagogów, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami dydaktycznymi, inicjowali wydarzenia kulturalne czy sportowe oraz wprowadzali nowatorskie metody nauczania.
Prezydent Mariusz Wołosz podziękował nauczycielom za poświęcenie i wkład w rozwój młodego pokolenia, złożył życzenia wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych.
Uroczystość wręczenia nauczycielom Nagród Prezydenta (1)
20
Uroczystość wręczenia nauczycielom Nagród Prezydenta
Podobne wiadomości:
- Prezydent pogratulował nauczycielom 2021-01-18