Strona główna/Aktualności/Prezydent nagrodził nauczycieli

Prezydent nagrodził nauczycieli

13 Lutego 2026

Najlepsi bytomscy nauczyciele zostali wyróżnieni. Uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta odbyła się w środę 11 lutego w Sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Bytomiu.

Prezydent Mariusz Wołosz wręczający nagrodę nauczycielce

W gronie uhonorowanych Nagrodą Prezydenta Bytomia znalazło się 55 pedagożek i pedagogów, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami dydaktycznymi, inicjowali wydarzenia kulturalne czy sportowe oraz wprowadzali nowatorskie metody nauczania.

Prezydent Mariusz Wołosz podziękował nauczycielom za poświęcenie i wkład w rozwój młodego pokolenia, złożył życzenia wytrwałości i dalszych sukcesów zawodowych. 

Podobne wiadomości:

do góry