• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza mieszkańców na (..)

Prezydent Mariusz Wołosz zaprasza mieszkańców na spotkania

3 Października 2023

Znamy już terminy spotkań prezydenta Mariusza Wołosza z mieszkańcami Bytomia. Rozmowy o ważnych dla mieszkańców sprawach dotyczących poszczególnych części naszego miasta, zainaugurowało spotkanie 16 października o godz. 16:30 poświęcone sprawom Śródmieścia. Kolejne spotkanie już 11 grudnia o godz. 16:30 poświęcone będzie sprawom Miechowic. Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 54 przy ul. Reptowskiej 86 w Bytomiu - Miechowicach.

Wydarzenie

Cykliczne spotkania władz miasta z mieszkańcami cieszą się ogromnym powodzeniem. Zainteresowani mogą osobiście zadawać pytania albo dzielić się pomysłami na poprawę standardu życia w mieście. Najczęściej poruszanymi tematami w trakcie spotkań są remonty ulic i chodników, a także stan czystości w mieście. Mieszkańcy mogą dowiedzieć się też m.in. o zrealizowanych i planowanych inwestycjach w danej dzielnicy.

Podczas spotkań prezydentowi towarzyszyć będą przedstawiciele: Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów, Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Bytomskich Mieszkań, a także pracownicy wydziałów: Inżynierii Środowiska, Komunalnego, Realizacji Inwestycji i Remontów czy Zarządzania Kryzysowego.

Najbliższe spotkanie będzie poświęcone sprawom Miechowic. Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 54 przy ul. Reptowskiej 86 w Bytomiu - Miechowicach.

 

Harmonogram spotkań z mieszkańcami Bytomia

 

  • 11 grudnia, godz. 16.30 - Miechowice, SP 54, Reptowska 86;
  • 8 stycznia, godz. 16.30 - Łagiewniki, SP 28, Armii Krajowej 40

O kolejnych spotkaniach będziemy informować z miesięcznym wyprzedzeniem.

Podobne wiadomości:

do góry