• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Pożegnanie naczelnik Kancelarii Rady Miejskiej UM w Bytomiu

Pożegnanie naczelnik Kancelarii Rady Miejskiej UM w Bytomiu

26 Lutego 2024

Agata Marcinowska, wieloletnia naczelniczka Kancelarii Rady Miejskiej Urzędu Miejskiego w Bytomiu odeszła dzisiaj 26 lutego na zasłużoną emeryturę. Podczas sesji Rady Miejskiej za pełną zaangażowania pracę podziękowali jej prezydent Bytomia Mariusz Wołosz oraz jego zastępcy, przewodniczący Rady Miejskiej w Bytomiu oraz radni Rady Miejskiej i pracownicy urzędu.

Pożegnanie naczelnik Kancelarii Rady Miejskiej UM w Bytomiu

Agata Marcinowska swoją pracę rozpoczęła w Urzędzie Miejskim w Bytomiu 10 marca 1997 roku, obejmując kierownictwo nad Kancelarią Rady Miejskiej, a więc komórką zajmującą się obsługą kancelaryjno-organizacyjną Rady Miejskiej i jej komisji. Nadzorowała także m.in. przeprowadzanie wyboru ławników, prowadzenie spraw związanych z przyznawaniem tytułu Honorowego Obywatela Miasta Bytomia oraz tworzenie jednostek pomocniczych. Jako naczelnik Kancelarii Rady Miejskiej współpracowała również z Miejską Komisją Wyborczą oraz angażowała się w pracę w Zespole Wyborczym, przy wyborach samorządowych, parlamentarnych, prezydenckich i innych. Łącznie w Urzędzie Miejskim przepracowała 27 lat.

Agata Marcinowska zanim trafiła do Urzędu Miejskiego w Bytomiu związana była z przemysłem górniczym, pracując m.in. w Wyższym Urzędzie Górniczym.

Pożegnanie naczelnik Kancelarii Rady Miejskiej UM w Bytomiu (1) Pożegnanie naczelnik Kancelarii Rady Miejskiej UM w Bytomiu (1)
8

Pożegnanie naczelnik Kancelarii Rady Miejskiej UM w Bytomiu

Za wszystkie lata pracy w Urzędzie Miejskim w Bytomiu oraz zaangażowanie na rzecz bytomskiego magistratu, podziękowanie złożył prezydent Mariusz Wołosz.

– Przez lata Pani kompetencje, profesjonalizm, umiejętności organizacyjne oraz wiedza były merytorycznym wsparciem dla pracowników i funkcjonowania Urzędu oraz Rady Miejskiej – mówił prezydent Bytomia Mariusz Wołosz. – Dziękując za wspólną pracę, przekazaną wiedzę oraz wyrozumiałość, życzę zdrowia, sukcesów i zapału do realizacji wszystkich odkładanych dotąd planów – dodał prezydent Mariusz Wołosz.

Uroczyste podziękowania Agacie Marcinowskiej złożyli wszyscy bytomscy radni.

– W Urzędzie Miejskim w Bytomiu spędziłam 27 lat. Zawsze będę dobrze wspominać te lata pracy, a zwłaszcza pracowników, przedstawicieli władz miasta oraz radnych z którymi współpracowałam. Urząd, ale również miasto Bytom zawsze pozostanie w mojej pamięci, jako to miejsce, do którego będę z przyjemnością wracała. Dziękuję serdecznie za wszystkie spędzone lata pracy w Urzędzie Miejskim w Bytomiu – mówiła naczelnik Agata Marcinowska.

Podobne wiadomości:

do góry