Pomóżmy Krystianowi odzyskać zdrowie
27 Sierpnia 2021Krystian Michalczyk ma 38 lat, jest mężem, tatą 2 -letniej Wiktorii i naszym kolegą z pracy. Na początku sierpnia doszło u niego do pęknięcia tętniaka. Krystian przeszedł dwie poważne operacje, a przed nim i jego rodziną batalia o każdy oddech, słowo, gest. Szansą na powrót do sprawności jest kosztowna rehabilitacja. Wesprzyj zbiórkę na: https://www.siepomaga.pl/krystian-michalczyk.
Krystian jest inspektorem nadzoru w Dziale Technicznym Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. W wolnym czasie biegał, pływał, jeździł na rowerze, chodził po górach. 7 sierpnia u Krystiana doszło najpierw do pęknięcia tętniaka, a później do powstania krwiaka w głowie.
W krótkim czasie przeszedł dwie poważne operacje, a lekarze określali jego stan jako krytyczny. Okazuje się, że uszkodzenia neurologiczne mózgu są ogromne. Krystian nie jest w stanie mówić, połykać pokarmu, jest przykuty do łóżka, widzi tylko na jedno oko, nie rusza rękoma, porusza tylko jedną nogą. Aby mógł wrócić do sprawności, potrzebna mu intensywna rehabilitacja. Jej koszt przekracza możliwości finansowe rodziny.
Razem pomóżmy Krystianowi odzyskać sprawność! Zbiórka prowadzona jest na: https://www.siepomaga.pl/krystian-michalczyk.