Polonia i Szombierki rozegrały sparingowe mecze
27 Lutego 2021Piłkarze Polonii i Szombierek Bytom rozegrali dzisiaj sparingowe spotkania przed zbliżającą się rundą wiosenną. Niebiesko - czerwoni zagrali dzisiaj dwa kontrole mecze, pokonując KS Decor Bełk 6:1 oraz przegrywając z Dramą Zbrosławice 3:7. Z kolei piłkarze Szombierek przegrali u siebie sparingowe spotkanie z Pniówkiem Pawłowice 0:1.
Polonia i Szombierki rozegrały sparingowe mecze (1)
10
Polonia i Szombierki rozegrały sparingowe mecze
Polonia i Szombierki rozegrały sparingowe mecze
Warto dodać, że bramki w meczu Polonii z Dramą Bełk zdobyli: Krzemień i Celuch po dwie bramki oraz Bedrona i Pączko. Z kolei w meczu z Dramą Poloniści w drugiej połowie wystawili głównie zawodników młodzieżowych, a trzy bramki w meczu zdobył Marcin Lachowski.
Podobne wiadomości:
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom z brązowymi medalami mistrzostw Polski 2026-06-03
- Bytomscy koszykarze awansowali na zaplecze ekstraklasy 2026-05-31
- O krok od awansu 2026-05-30
- Nasi na boisko. BS Polonia Bytom z dofinansowaniem 2026-05-28
- Koszykarzy Polonii Bytom czekają decydujące mecze o awans do pierwszej ligi 2026-05-21
- Porażka Polonii ze Śląskiem Wrocław 1:3 2026-05-17
- Koszykarze w finale play-off! 2026-05-16
- Komunikat BS Polonia Bytom w sprawie decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN 2026-05-13
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom Mistrzami Polski U17 2026-05-11
- Bytomscy koszykarze w półfinale 2026-05-02