Polonia Bytom zimą będzie grać u siebie!
23 Października 2025Spółka Bytomski Sport Polonia Bytom informuje, że Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przychyliła się do wniosku klubu i udzieliła zgody na rozgrywanie meczów domowych Polonii Bytom w okresie od 15 listopada 2025 roku do 30 marca 2026 roku na obiekcie przy ul. Piłkarskiej 8.
BS Polonia Bytom zgłosiła do Komisji ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej wniosek o udzielenie zgody na rozgrywanie meczów Betclic 1. ligi w terminie od 15 listopada 2025 do 30 marca 2026 na obiekcie przy ul. Piłkarskiej 8.
Komisja Licencyjna po rozpatrzeniu wniosku przychyliła się do prośby klubu w związku z czym w wyżej wymienionym terminie Polonia Bytom nie będzie musiała korzystać ze stadionu zastępczego „z zastrzeżeniem, że w przypadku pogorszenia się warunków atmosferycznych, Klub będzie zobligowany do grania na zgłoszonym obiekcie zastępczym.”
„Mając na uwadze proces dostosowania obiektu do wymogów infrastrukturalnych Podręcznika Licencyjnego dla Klubów I ligi, Komisja przychyliła się do wniosku Klubu” – czytamy w uzasadnieniu.

Podobne wiadomości:
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom z brązowymi medalami mistrzostw Polski 2026-06-03
- Bytomscy koszykarze awansowali na zaplecze ekstraklasy 2026-05-31
- O krok od awansu 2026-05-30
- Nasi na boisko. BS Polonia Bytom z dofinansowaniem 2026-05-28
- Koszykarzy Polonii Bytom czekają decydujące mecze o awans do pierwszej ligi 2026-05-21
- Porażka Polonii ze Śląskiem Wrocław 1:3 2026-05-17
- Koszykarze w finale play-off! 2026-05-16
- Koncert zespołu Metallica na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Będą zmiany w komunikacji pasażerskiej 2026-05-16
- Komunikat BS Polonia Bytom w sprawie decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN 2026-05-13
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom Mistrzami Polski U17 2026-05-11