Polonia Bytom z kompletem punktów
26 Września 2021Polonia Bytom wczorajszym zwycięstwem zapewniła sobie komplet punktów. W 10 kolejce bytomska drużyna pokonała na swojej murawie Lechię Zielona Góra 1:0.
Mecz był bardzo wyrównany, choć początek drugiej połowy zdecydowanie należał do niebiesko-czerwonych. Całe spotkanie obfitowało w wiele ciekawych akcji co z pewnością cieszyło kibiców. Na prowadzenie podopieczni Kamila Rakoczego wyszli dopiero w 90 minucie i taki wynik został do końca spotkania.
Poloniści po 10 spotkaniach zajmują obecnie 7 miejsce w ligowej tabeli z 14 punktami. Do lidera brakuje im drugie tyle. Na szczęście jest jeszcze sporo czasu na poprawę tej sytuacji. Najbliższą okazję niebiesko-czerwoni będą mieli 2 października, gdzie na spotkaniu wyjazdowym podejmą Gwarek Tarnowskie Góry, zajmujący 10 pozycję w tabeli. Początek o godzinie 15:00.
Podobne wiadomości:
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom z brązowymi medalami mistrzostw Polski 2026-06-03
- Bytomscy koszykarze awansowali na zaplecze ekstraklasy 2026-05-31
- O krok od awansu 2026-05-30
- Nasi na boisko. BS Polonia Bytom z dofinansowaniem 2026-05-28
- Koszykarzy Polonii Bytom czekają decydujące mecze o awans do pierwszej ligi 2026-05-21
- Porażka Polonii ze Śląskiem Wrocław 1:3 2026-05-17
- Koszykarze w finale play-off! 2026-05-16
- Komunikat BS Polonia Bytom w sprawie decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN 2026-05-13
- Piłkarze wodni WTS Polonia Bytom Mistrzami Polski U17 2026-05-11
- Bytomscy koszykarze w półfinale 2026-05-02