Polonia Bytom rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu
5 Lipca 2021Już w najbliższy wtorek, 6 lipca piłkarze Polonii Bytom rozpoczną przygotowania do nowego sezonu 2021/2022 III ligi. Na ten dzień zaplanowano testy motoryczne, a w najbliższą sobotę, 10 lipca niebiesko-czerwonych czeka pierwszy sparing z LKS Bełk.

Do końca lipca Poloniści rozegrają jeszcze cztery sparingi, a ich przeciwnikami będą:
- 14 lipca - Szczakowianka Jaworzno;
- 17 lipca - Wieczysta Kraków;
- 24 lipca - Hutnik Kraków;
- 31 lipca - Góral Żywiec.
Warto dodać, że ostatnim meczem sezonu 2020/2021 III ligi ze Stalą Brzeg swój pobyt w Polonii Bytom w roli zawodników zakończyli Marcin Lachowski i Wojciech Mróz. Z kolei Filip Żagiel w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował barw Polonii Bytom, bowiem dotychczasowy skrzydłowy niebiesko-czerwonych przeszedł do Ruchu Chorzów.
Podobne wiadomości:
- Bytomscy koszykarze awansowali na zaplecze ekstraklasy 2026-05-31
- Nasi na boisko. BS Polonia Bytom z dofinansowaniem 2026-05-28
- Koszykarze w finale play-off! 2026-05-16
- Komunikat BS Polonia Bytom w sprawie decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN 2026-05-13
- Hokejowa reprezentacja Polski w Bytomiu pokonała silną Francję. Trener powołał bytomian na MŚ 2026-04-30
- Bytomscy koszykarze niepokonani 2026-04-25
- Bytomscy koszykarze w ćwierćfinale play-off. Gramy dalej o awans! 2026-04-17
- Bytomscy koszykarze niepokonani 2026-04-11
- W piątek w Bytomiu rozpocznie się prestiżowy międzynarodowy turniej TAURON Minihockey Cup 2026 2026-04-09
- Druga wygrana z TS Wisłą Kraków i awans do II rundy play-off 2026-04-09