Pełen ruchu, zabawy i uśmiechu. Przed nami kolejny piknik gimnastyczny
13 Listopada 2025Pokazy gimnastyczne, konkurencje sportowe i zabawy ruchowe, tory przeszkód, strefa relaksu i zdrowych przekąsek oraz nagrody i upominki dla uczestników. Tak zapowiada się sobotni, 15 listopada piknik w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Bolesława Chrobrego 9 w Bytomiu. Początek o godz. 9.45.

Celem pikniku jest nie tylko promocja sportu oraz zdrowego stylu życia, ale także pokazanie jak ważne jest wspólne spędzanie czasu w gronie rodzinnym. Do zabawy i spędzenia wspólnego czasu zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Udział w pikniku jest bezpłatny.
Organizatorem wydarzenia jest UKS Silesia Bytom, a projekt realizowany jest w ramach Programu Aktywni Lokalnie i współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Szczegóły wydarzenia na plakacie
Podobne wiadomości:
- Miłośnicy militariów dopisali podczas kolejnej edycji Śląskich Manewrów 2026-06-15
- V Piknik Rozbarski pełen gier, zabaw i dziecięcych uśmiechów 2026-06-14
- Pszczele słodkości w Parku Kachla 2026-06-13
- Piknikowo w Suchej Górze 2026-06-04
- Rozbarska Biesiada w Przedszkolu nr 20 2026-05-30
- Rodzinny piknik połączony ze sportowymi emocjami w Rozbarku 2026-05-16
- Piknik rodzinny na rozbarskim Orliku 2026-05-15
- Majowe świętowanie w Parku Kachla 2026-05-03
- Powitanie wiosny w Bobrku 2026-03-22
- Powitanie wiosny w Bobrku 2026-03-19