Otwarcie na piasku w Parku Miejskim
5 Września 2025W czwartek 11 września odbędzie się turniej siatkówki plażowej „Zbijakowe Otwarcie na Piasku" na nowym boisku w Parku Miejskim im. hm. F. Kachla. Jest skierowany do uczniów bytomskich szkół podstawowych.
Turniej zostanie zorganizowany z okazji otwarcia nowej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej zrealizowanej w ramach Budżetu Obywatelskiego 2025 w ramach projektu „Relaks pod chmurką”. Wydarzenie promuje aktywność fizyczną, integrację i dobrą zabawę w duchu fair play.

Zgłoszenia są przyjmowane do 9 września. Turniej rozpocznie się o godzinie 10. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorem z OSiR pod numerem telefonu 509 499 641.
Podobne wiadomości:
- Koksownia Bytom rozpoczyna wielką transformację 2026-06-12
- Trwają remonty mieszkań przy ul. Witczaka 37 2026-06-11
- Będzie słodko w Parku Kachla 2026-06-11
- Znamy harmonogram przygotowań piłkarskiej Polonii Bytom przed nowym sezonem 2026-06-11
- Bytom słynie z cennych obszarów przyrodniczych powstałych na dawnych terenach poprzemysłowych 2026-06-11
- Bartłomiej Lebioda Małym Prezydentem Bytomia 2026-06-10
- Pop-up vintage i neonowe niespodzianki 2026-06-10
- Cenne przyrodniczo obszary na dawnych terenach poprzemysłowych 2026-06-09
- Europejskie Dni Archeologii 2026 w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu 2026-06-09
- Weź udział w konsultacjach społecznych i zapoznaj się z projektem planu ogólnego Gminy Bytom 2026-06-08