Strona główna/Aktualności/Otwarcie na piasku w Parku Miejskim

Otwarcie na piasku w Parku Miejskim

5 Września 2025

W czwartek 11 września odbędzie się turniej siatkówki plażowej „Zbijakowe Otwarcie na Piasku" na nowym boisku w Parku Miejskim im. hm. F. Kachla. Jest skierowany do uczniów bytomskich szkół podstawowych.

Turniej zostanie zorganizowany z okazji otwarcia nowej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej zrealizowanej w ramach Budżetu Obywatelskiego 2025 w ramach projektu „Relaks pod chmurką”. Wydarzenie promuje aktywność fizyczną, integrację i dobrą zabawę w duchu fair play.

Plakat promujący turniej siatkówki plażowej

Zgłoszenia są przyjmowane do 9 września. Turniej rozpocznie się o godzinie 10. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorem z OSiR pod numerem telefonu 509 499 641.

Podobne wiadomości:

do góry