Strona główna/Aktualności/Niebiesko-czerwoni jeszcze bliżej awansu

Niebiesko-czerwoni jeszcze bliżej awansu

11 Maja 2025

Piłkarze Polonii Bytom pokonali w hicie 30. kolejki Betclic 2. Ligi zespół Wieczystej Kraków 1:0. Zwycięskiego gola zdobył z rzutu karnego w 89. minucie spotkania, Kamil Wojtyra.

Mecz piłki nożnej Polonia Bytom-Wieczysta Kraków

Polonia Bytom – Wieczysta Kraków 1:0 (0:0)

Bramka: 89′ Wojtyra (k)

Składy:

Polonia: Holewiński –  Piekarski, Krzyżak, Konieczny – Stefański (71′ Wypart), Ściślak (62′ Wojtyra), Gajda – Andrzejczak (71′ Sarmiento), Arak, Kwiatkowski (62′ Michalski). Trener: Łukasz Tomczyk.

Wieczysta: Mikułko – Brzęk, Kasolik, Pazdan, Koj – Chuma, Swędrowski, Góralski (55′ Pakulski), Trąbka, Łysiak – Lopes (62′ Vukojevic). Trener: Przemysław Cecherz.

Żółte kartki: Krzyżak, Wojtyra – Brzęk, Kasolik, Mikułko, Trąbka.

Sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).

Mecz piłki nożnej Polonia Bytom - Wieczysta Kraków (1) Mecz piłki nożnej Polonia Bytom - Wieczysta Kraków  (1)
9

Mecz piłki nożnej Polonia Bytom - Wieczysta Kraków

Podobne wiadomości:

do góry