• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Najlepszy klub karate tradycyjnego na Śląsku ogłasza (..)

Najlepszy klub karate tradycyjnego na Śląsku ogłasza nabory do grup dla początkujących

15 Września 2021

Karate tradycyjne jest sztuką walki, która w sposób harmonijny rozwija ludzkie ciało, zapobiega wadom postawy, a także uczy koncentracji, systematyczności i dyscypliny. W bytomskim Klubie Karate Tradycyjnego MUKS Ippon rozpoczął się nabór do nowych sekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Klub działa od 25 lat i wychował wielu medalistów mistrzostw Polski, Europy i świata. Bytomski klub posiada licencję Polskiego Związku Karate Tradycyjnego organizuje obozy, zawody, egzaminy i szkolenia, a ćwiczy w nim kilkaset osób w wieku od 5 lat do seniorów.

Najlepszy klub karate tradycyjnego na Śląsku ogłasza nabory do grup dla początkujących

Jeśli chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną, nauczyć się samoobrony, startować w zawodach, poznać nowych ludzi, ćwiczyć w grupie rówieśników to zapraszamy do najlepszego klubu na Śląsku i jednego z najlepszych w Polsce!

Działamy w bezpiecznym reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi MEN i GIS. W tym roku zapisy prowadzimy przez formularz online - po więcej szczegółów zapraszamy na www.karatebytom.pl lub pod nr tel: 601 463 560.

Zajęcia prowadzimy w różnych grupach wiekowych i stopnia zaawansowania w Bytomiu w Szombierkach, Śródmieściu, Stolarzowicach i Łagiewnikach.

Podobne wiadomości:

do góry